Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Kėtu
  Mosha
  42
  Postime
  931
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime

  Faqe per ebooks

  Pershendetje!
  Dini ndonje faqe per ebooks?
  Me duhen libra relativisht te rinj, te pakten 2-3 vitet e fundit.
  Nė botė ka 10 lloje njerėzish: ata qė kuptojnė sistemin binar, dhe ata qė nuk e kuptojnė!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DiGiT@LiFE : 15-10-2016 mė 17:11
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-02-2018
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Faqe per ebooks

  www.kriper.al ka disa libra shqip ( fondi pasurohet periodikisht)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Kriper.al : 24-02-2018 mė 12:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •