Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  47
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime n 213 postime

  Pr: Enver Hoxha ia shiti Kosovn Jugosllavis pasi jugosllavt e dinin q ai ishte homoseksual

  Mire pra, mire, une nuk analizova Zogun e as qe e ngrita ne piedestal Enverin, perkundrazi......vetem se nuk pajtohem me ty se mund t'i falen krimet!!
  Pastaj, asnje diktator komunist nuk e ka mekembur popullin e vet me shume se Enveri......madje, Stalini dhe Mao qene akoma me te tmerrshem ne krime....eshte historia e do diktature, kush me shume e kush me pak...
  Jarigas

 2. Anetart m posht kan falenderuar jarigas pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #22
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,256
  Faleminderit
  159
  107 falenderime n 95 postime

  Pr: Enver Hoxha ia shiti Kosovn Jugosllavis pasi jugosllavt e dinin q ai ishte homoseksual

  Enveri ishte nje njeri teper i zgjuar, mizor, manipulues, jo domosdoshmerisht shume i kulturuar apo i shkolluar, ego-centrik, narcizist, pse jo edhe homoseksual latent, si edhe vampir psikologjik e sentimental, i cili keq-perdori per 40 vjet shpresat e ketij populli te sfilitur nga fati dhe historia.
  Ajo cfare me shqeteson me se shumti, eshte fara e perversitetit qe mbolli nder njerezit qe per 45 vjet e adhuruan si te ishte Zot.
  Silence is golden.

 4. Anetart m posht kan falenderuar Lazo pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #23
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,637
  Faleminderit
  35
  91 falenderime n 85 postime

  Pr: Enver Hoxha ia shiti Kosovn Jugosllavis pasi jugosllavt e dinin q ai ishte homoseksual

  Flet mjeku francez: Ja pse Enver Hoxha e mbante Shqiprin t izoluar
  Kur e pyeta Enverin se kush ishte arsyeja qe po e mbante Shqiperine te izoluar, ai u pergjigj: "Doktor, une do ti mbaj kufijte mbyllur edhe per disa vjet, sepse ky vend duhet ndertuar dhe ky popull duhet ndergjegjesuar. Ne qofte se une do te hap kufijte, shumica dermuese do te emigroje, sic kane bere ne shekuj. Shqiptari eshte i afte te jape maksimumin ne toke te huaj, ndersa per vendin e vete kontribon ne kafene dhe restorante duke pire raki rrushi dhe dellenje".

  | Paul Milliez | (Mjeku francez i Enver Hoxhes)

 6. Anetart m posht kan falenderuar Akuamarini pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #24
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime n 61 postime

  Pr: Enver Hoxha ia shiti Kosovn Jugosllavis pasi jugosllavt e dinin q ai ishte homoseksual

  Po por ne 1941 e u bashku prape me Kosoven

 8. Anetart m posht kan falenderuar murik pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •