Jam nje djale 22 vjecar, studioj per Juridik, do te kisha kenaqesi te takoja per shoqeri, profesionalizem dhe karriere vajza shqiptare ne SHBA te moshes 20-25 qe studiojne per Juridik / Law aty.


Personat e cekur jane te mirepritur te me kontaktojne ne inbox dhe tia fillojme shoqerise