Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,745

  Iphone7 do dale ne shitje ne 16 shtator 2016

  Iphone 7 dhe Iphone7 plus
  pritet te dalin ne shitje ne dyqan
  ne 16 shtator
  Versioni i ri i iphonit jo vetem ka
  pamje te bukur dhe eshte super
  elegant dhe i lemuar
  por shenon edhe nje avancim te dukshem
  teknologjik
  Iphoni eshte i pajisur me chip procesorik
  me te shpejte dhe fuqishem krahasuar
  me iphonat e meparshem
  Iphone plus ka dy kamera dhe mund
  te beje zoom deri 10 here .
  Bateria e iphonit 7 zgjat deri 14 ore
  Iphoni i ri vjen me kufje pa tel
  muziken mund ta degjosh pa tel
  via blu tuth
  Iphoni siguron mbrojtje nga uji
  Uroj ta bleni dhe gezoni
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,760

  Pėr: Iphone7 do dale ne shitje ne 16 shtator 2016

  Ēmimi per tregun Evropian?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •