Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 43 prej 43
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    23-12-2016
    Postime
    44

    Pėr: Dhuna dhe terrori ne Bibel - a eshte ky krishterimi i vertete (qe na fshehin disa te krishtere)

    Citim Postuar mė parė nga lace Lexo Postimin
    Lodhja dhe ceketira qe ka kapluar disa forumista ketu,me bene edhe mua qe te jem vetem vezhgues ne forum,arsyeja e vetme eshte se ketu jane disa forumista qe vijne thate pa argumnta qe vin ethjeshte me supozime,fantazi dhe shfajesime pa argument,Zoti na ruajte nga fanatizmi i fese.une per vete nuk jam fetar jam vetem besimtar,mjer ai qe e quan fetar,se beseimi nuk eshte fe por eshte besim ne zot.Pra perfundimishte disa fetar te spikatur ketu vijne dhe bejen rolin e analisitit,rolin e zgjuarit,,,por e forta eshte se vijne that pa argument,/ Kam nje sugjerim,,,kush shkruan le te sjelle edhe argumenta,keshtu behet nje rrahje ideshe te strukturuara. per sa i perket terrorit,,,Mos u beni hipokrit Kurani eshte i mbushur me urdhera te drejte perdrjeta,,,Argumenta ka plote por fakti qe skam nerva nuk po i postoj.

    Per cfar argumentash e ke fjalen ? Per krimet qe kane be kryqtaret kur moren Jerusalemin ?!! Ke histori te tera te shkruajtura per keto krime, nga VETE KRYQTARET, qe pershkruajne gjakun deri ne gjuj !


    Ja shiko documentarin nga DiscoveryChanell, jo nga une, ndjek mire, se ne nje pjese, i pershkruan te krishteret duke henger mish FEMIJESH !!!
    Dhe keni ***** te folni per gjak!!! Get the **** out of here, muslimanet jane si jane, po kur ne ekzistencen e tyre nuk kane henger mish femijesh !!!



    Me respekt
    Nderi i Universit

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e lace
    Anėtarėsuar
    18-09-2014
    Postime
    240

    Pėr: Dhuna dhe terrori ne Bibel - a eshte ky krishterimi i vertete (qe na fshehin disa te krishtere)

    E ke gabim.ashtu sikur hadithet edhe ky dekumentar per mish femijesh eshte trillim.je shume i ceket zoteri nder i nderit.skam nerva te merem me kotesira.kalovsh mire. Gjithmon fiton ti.bravo
    Mos u Beni te gjithe Mesuesa se per kete do te gjukoheni ashper !!!

  3. #43
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    23-12-2016
    Postime
    44

    Pėr: Dhuna dhe terrori ne Bibel - a eshte ky krishterimi i vertete (qe na fshehin disa te krishtere)

    Citim Postuar mė parė nga lace Lexo Postimin
    E ke gabim.ashtu sikur hadithet edhe ky dekumentar per mish femijesh eshte trillim.je shume i ceket zoteri nder i nderit.skam nerva te merem me kotesira.kalovsh mire. Gjithmon fiton ti.bravo
    Trillim!!! Ngase nuk te pelqen ty, ashtu?
    Historianet e krishter e kane regjistruar kete akt, te ngrenit e femijeve, jo une, jo muslimanet!
    Paska qene trillim! Get the **** out of here, trillim lol!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •