Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-08-2016
  Vendndodhja
  N Hollande
  Postime
  7

  Question Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht vendit?

  T kt hnn fillon ndeshjen t Shqipris n kualifikimin t kups se bots kundr shkavellsh. Dua ta shikoj si gjith shqiptar(e) patriotik(e),t nder(e) dhe t mir. Megjithat, kam nj problem: n Hollande nuk e transmetimohet, vetm ekipin e Hollandes. Kshtu, kam nevoje pr ndidhim. A di dikush ku shikon ndeshjen e lir (n internetin, n app, etj.)? M e paraplqen t shikoj drejtprdrejt, apo video regjistrimi i ndeshjes mua sht mir. Sa koh q kam mundsin t shikoj ndeshje t plot, me vjen mir. do prgjigjete jan t mirpritura.

  Faleminderit q m par.

  *Nse m ndidhmon mua dhe q ta jep medium ku mundet t shikoj ekipin e Kosovs, ti je vrtet i/e shklqyer!
  :

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-09-2016
  Postime
  3

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  ja ne keto kanale mund ti shiqosh:
  Emri: liga.jpg

Shikime: 898

Madhsia: 16.0 KB

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-08-2016
  Vendndodhja
  N Hollande
  Postime
  7

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Faleminderit pr prgjigjet e tua. Do t shkoj t krkoj app n appstorin pr kanalet nga Kosova e Shqipria. Un shpresoj se arrij q ta gjej.

  Gjithashtu, mir se vini n kt forum, shoku. Pash postim e tuaj

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Ne RTK 1 Finland-Kosove dhe RTK 4 Shqiperi-Maqedoni ne te dy rrjetet toksor e satelitor
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  507

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  I urojm fat Kombtars Shqiptare dhe asaj Finlandeze.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  I urojm fat Kombtars Shqiptare dhe asaj Finlandeze.
  keshtu e tregove vet ate qa kam than une 1000 here
  qe ju te koalicionit vetvendosje-isis-bia serbe ini me te poshter se vet shkiet
  nuk ke pas nevoj me na tregue se e dim qe ju ini argat te serbit
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  I urojm fat Kombtars Shqiptare dhe asaj Finlandeze.


  Nipi i ish-zyrtarve t lart jugosllav, Ylli Hoxha (VV), sulmon Prfaqsuesen e Kosovs  GazetaExpress E hn, 05 Shtator 2016 14:31  Zyrtari i lart i Vetvendosjes, Ylli Hoxha, ka sulmuar Federatn e Futbollit t Kosovs mbi primesa patriotike dhe shqiptaromdha. Sa pr rikujtim: babai dhe gjyshi i Ylli Hoxhs ishin zyrtar t lart t Jugosllavis. Express nuk e di nse edhe katragjyshi i Hoxhs ishte pushtetar i lart n ndonjrn nga ish-Jugosllavit.

  Lvizja Vetvendosje prmes eksponentve t saj po vazhdon t godas prfaqsuesen e Kosovs n futboll. I fundit sht Ylli Hoxha, i cili prmes nj statusi n Facebook, shfaq tr potencialin e tij shqiptaromadh.

  Te dashur zyrtare te FFK-se, tifozet e Kosoves jane tifoz kuqezi...flamurin kuqezi nuk ua ndaloni kur luan Kosova. Ju keni dy mundesi ose t'i pranoni ashtu sc jane, kuqezi, ose t'i importoni ca tifoz nga Kina qe ua respektojne keto rregulla idiote!, shkruan Hoxha.

  N fakt, vendimit pr t mos lejuar flamuj kuqezi n Turku, ku luan sot Kosova me Finlandn, sht vendimi i federats finlandeze. Hoxha, truprisht, kt vendim ia atribuon Federats s Futbollit t Kosovs.

  Ndryshe, Ylli Hoxha, si asistent i Veton Surroit n kohn e negociatave n Vjen, ka marr pjes n hartimin e ligjeve q i garantojn eksterritorialitet manastireve serbe n Kosov. Atbot, partia q sot i prket Hoxha, Vetvendosje, kishte protestuar ashpr, e madje edhe dy njerz kishin vdekur n sheshin e Prishtins.

  Vlen t ceket se Ylli Hoxha sic dshmon edhe prmes emrit t tij, rrjedh nga nj familje pushtetarsh jugosllav. Gjyshi dhe babai kan mbajtur funksione t larta n Jugosllavi; n shtetin ku mijra shqiptar jan dnuar me mijra vite burg pr Flamurin Kuq e Zi, t cilin sot Ylli Hoxha kinse e ka przemr.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  I urojm fat Kombtars Shqiptare dhe asaj Finlandeze.


  menden serbt


  5 Shtator 2016, 15:37


  Mediat serbe nuk u ka ikur vendimi i FIFA-s pr Kosovn, t cilt i ka lejuar lojtart t luajn pr prfaqsuesen e Kosovs n ndeshjen e cila do t zhvillohet sot me Finlandn.

  Lojtart q zyrtarisht u lejuan nga FIFA t luajn pr prfaqsuesen e Kosovs jan Amir Rrahmani, Alban Meha, Milot Rashica dhe kapiteni Samir Ujkani, ndrsa n dyshim mbetn Valon Berisha dhe Herolind Shala t cilt presin t marrin dritn e gjelbr nga FIFA, ka shkruar Telegraf.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  507

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  keshtu e tregove vet ate qa kam than une 1000 here
  qe ju te koalicionit vetvendosje-isis-bia serbe ini me te poshter se vet shkiet
  nuk ke pas nevoj me na tregue se e dim qe ju ini argat te serbit
  Un kam vetm 1 Kombtare ! Ju multietnikat e Kusoves, s'meritoni as prkrahjn minimale drejt aspiratave tuaja anti-Shqiptare !

  Sonte jam i veshur kuq-e-zi ! Shqiptar hakikat !

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  I urojm fat Kombtars Shqiptare dhe asaj Finlandeze.
  ivanee cestitam pobedu finlande i serbije
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  507

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  ivanee cestitam pobedu finlande i serbije
  Ketu flitet shqip o kocevar i leshit !

  Hajt shko shpike edhe nje gjuhe te re, se keni nevoje, ju, nxenesit e filozofit halil matoks, idhull i hashim b0ols !

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  Ketu flitet shqip o kocevar i leshit !

  Hajt shko shpike edhe nje gjuhe te re, se keni nevoje, ju, nxenesit e filozofit halil matoks, idhull i hashim b0ols !
  ne gjuhen tane shkinisht te fola ivaneee
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  507

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  ne gjuhen tane shkinisht te fola ivaneee
  Un se foli gjuhn q vrau me mijra Shqiptar.

  S'ma lejon ftyra, e ti q je i pa-ftyr, vec vazhdo !

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Citim Postuar m par nga Evian Lexo Postimin
  Un se foli gjuhn q vrau me mijra Shqiptar.

  S'ma lejon ftyra, e ti q je i pa-ftyr, vec vazhdo !
  hahahaha
  lazes tako mi mahmuta tfoj
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 15. #15

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Perdor Kodi, perdoret ne iphone, android, amazon/firetv appletv etj.
  Eshte iptv. Stacjonet i gjen duke kerkuar neper google.
  Ndryshuar pr her t fundit nga HFTengineer : 22-09-2016 m 12:45

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-08-2016
  Vendndodhja
  N Hollande
  Postime
  7

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  Faleminderit pr prgjijgje/rekomande suaj. Ende nuk kam perdorur kt programin. Deri tash po perdor online broadcast q t shikoj ndeshjet e Shqipris. Ndosht' kodi q perdor sht me i mir se online broadcasts. Sigurisht do ta prpiqem.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pr: Ku mundet t shikosh ndeshjet e Shqipris dhe t Kosovs n Kupn e Bots kur jeton jasht ven

  http://www.atdhe.al/sport.html

  shikoi ne internet

  se jep shume sporte si faqe

  te gjtiha ligat e europes champions league si dhe uefa league
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •