Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-08-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  cfare te bej?

  pershendetje jam nje vajze 20 vjec. ne moshen 16 vjec fillova nje lidhje me nje djale. pas 1 viti e gjys lidhje ngela shtatzan, gje qe me tronditi shum . nga rrethanat, shkolla mosha familja, u detyrova te abortoja dhe pse mdhimbte ta beja. pas pak kohesh dhe me djalin u ndava pasi ndihesha shum keq nga ajo qe ndodhi , dhe aq mkeq kur kuptova se kishte disa kohe qe me genjente. pas pak muajsh shkova ne qytet tjeter per studime, pas 2 muajsh njoha nje djale , me te cilin kam nje lidhje tashme. i tregova cdo gje per lidhjen e meparshme pervec abortit. nuk kisha guxim, e akoma nuk po e gjej. nuk dua ta humbas ,por kam frik se ndshta d lendohet shume nqs e meson me vone ne rast se gjerat behen familjare. nuk di cfare te bej se cila eshte me e mira. ju lutem do doja nje keshille. faleminderit

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,294
  Faleminderit
  174
  120 falenderime nė 105 postime

  Pėr: cfare te bej?

  Nese nuk ndryshon dot te kaluaren mundohu te ndryshosh te ardhmen,thjesht beje dhe nese ai djale te vlereson do jesh edhe ti me e qete dhe lidhja mund te eci me mire.
  Silence is golden.

 3. #3
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: cfare te bej?

  Thuaja mė mirė. Nėse nuk tė mirėkupton, nuk ėshtė i duhuri pėr ty, dhe as ti nuk je e duhura pėr tė.
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •