Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-08-2016
    Postime
    2

    cfare te bej?

    pershendetje jam nje vajze 20 vjec. ne moshen 16 vjec fillova nje lidhje me nje djale. pas 1 viti e gjys lidhje ngela shtatzan, gje qe me tronditi shum . nga rrethanat, shkolla mosha familja, u detyrova te abortoja dhe pse mdhimbte ta beja. pas pak kohesh dhe me djalin u ndava pasi ndihesha shum keq nga ajo qe ndodhi , dhe aq mkeq kur kuptova se kishte disa kohe qe me genjente. pas pak muajsh shkova ne qytet tjeter per studime, pas 2 muajsh njoha nje djale , me te cilin kam nje lidhje tashme. i tregova cdo gje per lidhjen e meparshme pervec abortit. nuk kisha guxim, e akoma nuk po e gjej. nuk dua ta humbas ,por kam frik se ndshta d lendohet shume nqs e meson me vone ne rast se gjerat behen familjare. nuk di cfare te bej se cila eshte me e mira. ju lutem do doja nje keshille. faleminderit

  2. #2
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Anėtarėsuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Postime
    2,327
    Postimet nė Bllog
    7

    Pėr: cfare te bej?

    Nese nuk ndryshon dot te kaluaren mundohu te ndryshosh te ardhmen,thjesht beje dhe nese ai djale te vlereson do jesh edhe ti me e qete dhe lidhja mund te eci me mire.

  3. #3
    Updating.... Maska e Wordless
    Anėtarėsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Pėr: cfare te bej?

    Thuaja mė mirė. Nėse nuk tė mirėkupton, nuk ėshtė i duhuri pėr ty, dhe as ti nuk je e duhura pėr tė.
    Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •