Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  E keqėja : Shpesh kur i kputen frenat , krijon oksidente , si mund t'evitohet...?

  Emri: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.jpg

Shikime: 151

Madhėsia: 59.6 KB
  pėrshndetje z...lexues .
  Bahri qellimi .

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2013
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: E keqėja : Shpesh kur i kputen frenat , krijon oksidente , si mund t'evitohet...?

  Njerzit ma te pa shpirt jan Politikant dhe te pa shkollumt qe ndjekun keshillat e politikes si puna e deles qe shko mas kryps

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •