Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-07-2016
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Nga Meksika ne Kanada!

  Pershendetje!
  Kam degjuar qe nga meksika eshte mynyra me e lehte per te emigruar ne Kanada, nese munt te me tregoni mynyren se si kalohet,me pak fjale rruga qe ndiqet per te kaluar ne kanda, nese munt te me ndihmoni !
  Faleminderit!

 2. #2
  Kosovė e Shqiperi nje Maska e aska_peja
  Anėtarėsuar
  30-01-2006
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  386
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Nga Meksika ne Kanada!

  Te them te drejten kjo me kish interesu edhe mu,
  po nuk nuk di se si eshte per mu qe te dal na Kanada, ose USA, jetoj ne gjermani i kam letrat e pergjithshme ( unbefristet)
  se me gjith qef kisha dal ka Amerika ose Kanada

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e luleshtrydhe
  Anėtarėsuar
  23-01-2009
  Postime
  152
  Faleminderit
  3
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Nga Meksika ne Kanada!

  http://www.reporter.al/nga-bjeshket-...rejt-amerikes/
  ..ja nje artikull ku tregon se si eshte rruga, veshtiresite qe ka, sa kushton etj...
  ...mesa di une nga mexico nuk kalohet ne canada, por ne usa dhe nga usa pastaj kalohet ne kanada...

  PS:...kujdes eshte edhe ky artikulli ketu: http://zeri.info/aktuale/19017/40-ko...erise-kosoves/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga luleshtrydhe : 15-07-2016 mė 22:58
  https://m.youtube.com/watch?v=drMWD6kOyb4

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •