Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Ta rrespektojm dhe ti buzqeshim jetes me shum rrespekt .

  Emri: HUMMORI.jpg

Shikime: 112

Madhėsia: 64.0 KB
  rrespekt lexuesve : Bahri qellimi .

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Ta rrespektojm dhe ti buzqeshim jetes me shum rrespekt .

  Emri: UntitleVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV.jpg

Shikime: 58

Madhėsia: 58.8 KB
  pershndetje : bahri qellimi

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Ta rrespektojm dhe ti buzqeshim jetes me shum rrespekt .

  Emri: UntitleNE VITET PARA SE ANDALOHET FEJA.jpg

Shikime: 51

Madhėsia: 60.7 KB
  pershndeje : Bahri qellimi

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •