Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Urim ditlindje : Z...gentian ademovic .

  Emri: URIM DITLINDJE.jpg

Shikime: 306

Madhėsia: 53.0 KB
  bahri qellimi .

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,871
  Faleminderit
  287
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Urim ditlindje : Z...gentian ademovic .

  Edhe njeqind vite te lumtura ju uroj!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •