Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Shum rrespekt nanave .

  Emri: rrespekt nanave.jpg

Shikime: 142

Madhėsia: 55.8 KB
  bahri qellimi .

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bahri. pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (10-05-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Shum rrespekt nanave .

  Emri: dervis rexhepi.jpg

Shikime: 41

Madhėsia: 56.0 KB
  pershndetje : bahri qellimi .

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •