Close
Faqja 1 prej 13 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 248
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 2 mmmmm.jpg

Shikime: 288

Madhsia: 45.8 KB bahri qellimi

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: bahriu.jpg

Shikime: 97

Madhsia: 42.5 KBEmri: bahriu.jpg

Shikime: 97

Madhsia: 42.5 KB

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 3 bahriu.jpg

Shikime: 153

Madhsia: 93.5 KBEmri: 3 bahriu.jpg

Shikime: 153

Madhsia: 93.5 KB

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 4  bahri.jpg

Shikime: 126

Madhsia: 75.1 KBEmri: 4  bahri.jpg

Shikime: 126

Madhsia: 75.1 KB

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 5 BAHRIU.jpg

Shikime: 124

Madhsia: 60.2 KBEmri: 5 BAHRIU.jpg

Shikime: 124

Madhsia: 60.2 KB

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 6 BAHRIU.jpg

Shikime: 103

Madhsia: 64.2 KBEmri: 6 BAHRIU.jpg

Shikime: 103

Madhsia: 64.2 KB

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 7   BAHRIU.jpg

Shikime: 166

Madhsia: 40.6 KBEmri: 7   BAHRIU.jpg

Shikime: 166

Madhsia: 40.6 KB

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 8  BAHRIU.jpg

Shikime: 121

Madhsia: 51.3 KB bahri qellimi

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 9   BAHRIU.jpg

Shikime: 114

Madhsia: 51.7 KB bahri qellimi

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 10   BAHRIU.jpg

Shikime: 103

Madhsia: 45.7 KBbahri qellimi

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 11   BAHRIU.jpg

Shikime: 119

Madhsia: 47.7 KBEmri: 11   BAHRIU.jpg

Shikime: 119

Madhsia: 47.7 KB

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 12        BAHRIU.jpg

Shikime: 147

Madhsia: 47.4 KBEmri: 12        BAHRIU.jpg

Shikime: 147

Madhsia: 47.4 KB

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 13       BAHRIU.jpg

Shikime: 101

Madhsia: 49.5 KBEmri: 13       BAHRIU.jpg

Shikime: 101

Madhsia: 49.5 KB

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 14        BAHRIU.jpg

Shikime: 119

Madhsia: 49.4 KBEmri: 14        BAHRIU.jpg

Shikime: 119

Madhsia: 49.4 KB

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 15        BAHRIU.jpg

Shikime: 88

Madhsia: 45.4 KB bahri qellimi

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 16       BAHRIU.jpg

Shikime: 92

Madhsia: 48.9 KBbahri qellimi

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 17      BAHRU.jpg

Shikime: 81

Madhsia: 49.8 KBbahri qellimi

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 18    BAHRI.jpg

Shikime: 86

Madhsia: 51.5 KBbahri qellimi

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 19     BAHRIU.jpg

Shikime: 99

Madhsia: 49.9 KBbahri qellimi

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 20     BAHRI.jpg

Shikime: 89

Madhsia: 52.5 KBbahri qellimi

Faqja 1 prej 13 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •