Close
Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 248
 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 4.jpg

Shikime: 112

Madhsia: 56.5 KBbahri qellimi

 2. #42
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 5.jpg

Shikime: 106

Madhsia: 56.7 KBbahri qellimi

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 6.jpg

Shikime: 100

Madhsia: 90.1 KBbahri qellimi

 4. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 7.jpg

Shikime: 101

Madhsia: 52.5 KBbahri qellimi

 5. #45
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 9.jpg

Shikime: 112

Madhsia: 65.8 KBbahri qellimi

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 10.jpg

Shikime: 91

Madhsia: 45.0 KBbahri qellimi

 7. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 11.jpg

Shikime: 80

Madhsia: 44.5 KBbahri qellimi

 8. #48
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 12.jpg

Shikime: 104

Madhsia: 86.7 KBbahri qellimi

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 13.jpg

Shikime: 104

Madhsia: 88.2 KBbahri qellimi

 10. #50
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 15.jpg

Shikime: 80

Madhsia: 42.5 KBbahri qellimi

 11. #51
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 16.jpg

Shikime: 94

Madhsia: 73.9 KBbahri qellimi

 12. #52
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 17.jpg

Shikime: 78

Madhsia: 75.1 KBbahri qellimi

 13. #53
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 18.jpg

Shikime: 97

Madhsia: 62.1 KBbahri qellimi

 14. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 19.jpg

Shikime: 83

Madhsia: 46.6 KBbahri qellimi

 15. #55
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 20.jpg

Shikime: 97

Madhsia: 83.3 KBEmri: 20.jpg

Shikime: 97

Madhsia: 83.3 KBbahri qellimi

 16. #56
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 21.jpg

Shikime: 104

Madhsia: 87.3 KBEmri: 21.jpg

Shikime: 104

Madhsia: 87.3 KBbahri qellmi

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 22.jpg

Shikime: 110

Madhsia: 54.2 KB bahri qellimi

 18. #58
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 23.jpg

Shikime: 96

Madhsia: 66.1 KB bahri qellimi

 19. #59
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 24.jpg

Shikime: 94

Madhsia: 69.4 KB bahri qellimi

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471
  Faleminderit
  38
  7 falenderime n 7 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: 25.jpg

Shikime: 118

Madhsia: 58.5 KB bahri qellimi

Faqja 3 prej 13 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •