Close
Faqja 13 prej 13 FillimFillim ... 3111213
Duke shfaqur rezultatin 241 deri 248 prej 248
 1. #241
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: bahriu sot.jpg

Shikime: 56

Madhsia: 52.1 KB
  bahri qellimi

 2. #242
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: DHELPNA.jpg

Shikime: 46

Madhsia: 47.5 KB
  bahri qellimi

 3. #243
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: FUSHA.jpg

Shikime: 46

Madhsia: 52.8 KB
  bahri qellimi

 4. #244
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: BOTA.jpg

Shikime: 46

Madhsia: 68.8 KB
  bahri qellimi

 5. #245
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW.jpg

Shikime: 46

Madhsia: 62.5 KB
  bahri qellimi

 6. #246
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: vite para se me u ndalue feja.jpg

Shikime: 42

Madhsia: 61.4 KB
  mbas viteve para se andolohen fenat ,
  rrespekt : bahri qellimi .

 7. #247
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  [ATTACH=CONFIG]171228[/ATTACH
  vite shum t'kaluara
  pershndetje : bahri qellimi
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 8. #248
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Kush derdh djers pr t pastrten : I merr kohs mjalten .

  Emri: GJEJE KAJSHIN .MANDEJ BLEJ SHTEPIN ..jpg

Shikime: 41

Madhsia: 59.1 KB
  mbasi ta gjejesh kajshin , bleje shtepin .
  Pershndetje : Bahri qellimi

Faqja 13 prej 13 FillimFillim ... 3111213

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •