Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 26

Tema: Bajrami

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Bajrami

  Emri: SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.jpg

Shikime: 451

Madhėsia: 47.0 KB bahri qellimi

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 2.jpg

Shikime: 197

Madhėsia: 93.5 KB Emri: 2.jpg

Shikime: 197

Madhėsia: 93.5 KBbahri qellimi

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 3.jpg

Shikime: 231

Madhėsia: 75.1 KB bahri qellimi

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 4.jpg

Shikime: 217

Madhėsia: 60.2 KB bahri qellimi

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 6.jpg

Shikime: 180

Madhėsia: 64.2 KB bahri qellimi

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 7.jpg

Shikime: 179

Madhėsia: 40.6 KB bahri qellimi

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 8.jpg

Shikime: 238

Madhėsia: 51.3 KB bahri qellimi

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 9.jpg

Shikime: 189

Madhėsia: 51.7 KB bahri qellimi

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 10.jpg

Shikime: 175

Madhėsia: 45.7 KB bahri qellimi

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 11.jpg

Shikime: 177

Madhėsia: 47.7 KB bahri qellimi

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 12.jpg

Shikime: 165

Madhėsia: 47.4 KB bahri qellimi

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 13.jpg

Shikime: 168

Madhėsia: 49.5 KB bahri qellimi

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 13.jpg

Shikime: 199

Madhėsia: 49.5 KBbahri qellimi

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 14.jpg

Shikime: 153

Madhėsia: 45.4 KB bahri qellimi

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Citim Postuar mė parė nga bahri. Lexo Postimin
  Emri: 13.jpg

Shikime: 199

Madhėsia: 49.5 KBbahri qellimi
  kam gabu rreshtimin
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 16.jpg

Shikime: 156

Madhėsia: 49.8 KBbahri qellimi

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: Bajrami

  Emri: 1       oooooo.jpg

Shikime: 172

Madhėsia: 33.7 KB pĖrshndetje ju , lexues .
  autor : bahri qellimi

 18. #18
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,436
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime

  Pėr: Bajrami

  Zoteri Bahri, urime festa se pari, me fal qe po nderhyj ne kete teme por per hir te drejtesise e se vertetes keto qe i permend ti ne kete teme (respekti, dashuria, miresjellja dhe virtyte tjera te mira) nuk kane te bejne asgje me islam por as me ateizem. Islami dhe ateizmi kurre skane njohur dinjitet, drejtesi, dashuri, respekt dhe as qe do te njohin ne mileniumet qe do te vijne. Vetem 2 dite para Bajramit myslimanet hodhen bomba ne qender te Bagdadit ku pasojat u pane, rreth 250 te vrare dhe numri eshte duke u rritur sepse te plagosurit jane gjithashtu ne rrezik per jeten e tyre. Te nesermen u kryen sulme vetevrasese ne vendin ku eshte varrosur Muhamedi, profeti i islamit... shqiptaret si gjithmone po lihen ne terr nga mediat se perse po ndodhin keto. Dhe keto nuk do te ndalen, por ne ditet dhe javet ne vijim myslimane qe besojne se do te shkojne ne parajse nese vrasin armiq te Allahut do te shkaktojne me shume dhune dhe terrorizem. Do te jemi gjalle dhe do te vertetohen fjalet e mia qe po i them tani ne kete moment, por atehere ku do te jene ateistet dhe myslimanet e ketij forumi dhe ku do te mbetet e verteta?! Nuk i kam postuar ato lajme ne temen ku dokumentohet se ky eshte islami i vertete sepse nuk kam dashur 'te provokoj' per feste por... lufterat nuk behen per Zot, lufterat behen per kontrollim te pasurive e resurseve, kjo eshte ideologjia e djallit sepse djalli punon qe njerezit te behen materialiste dhe te vrasin e te vriten per gjera materiale. Xhihadistet nuk jane njerez te cmendur, pas sulmeve terroriste te 11 shtatorit 2001 mediat ateiste thonin se xhihadistet jane keshtu e ashtu, se jane njerez te pa shkolluar, nuk dijne per islam, atentatoret e 11 shtatorit madje ishin aq te mencur saqe ndiqnin shkolla pilotesh dhe mesazhin e Kuranit e njihnin shume me mire se 99% e myslimaneve te sotit.

  2. Shqiptarit nuk i nevojitet Bajram, Muhamed, islam, vahabizem, ateizem, selefizem por shqiptarit i nevojitet Besim ne Perendine e vertete sic na zbulon Bibla. Me trego nje te mire qe u ka ardhur shqiptareve keto 600 viteve te fundit nga islami, vetem nje te mire tregoma une do iki me vrap nga ky forum.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mesia4ever : 06-07-2016 mė 09:34

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Anėtarėsuar
  04-08-2015
  Postime
  507
  Faleminderit
  42
  73 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Bajrami

  Citim Postuar mė parė nga mesia4ever Lexo Postimin

  2. Shqiptarit nuk i nevojitet Bajram, Muhamed, islam, vahabizem, ateizem, selefizem por shqiptarit i nevojitet Besim ne Perendine e vertete sic na zbulon Bibla. Me trego nje te mire qe u ka ardhur shqiptareve keto 600 viteve te fundit nga islami, vetem nje te mire tregoma une do iki me vrap nga ky forum.
  Hajgare po ben a ? Nese per shqiptar s'eshte, per ke eshte ? Dhe cfar feje u preferon shqiptareve ?

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Anėtarėsuar
  04-08-2015
  Postime
  507
  Faleminderit
  42
  73 falenderime nė 65 postime

  Pėr: Bajrami  Urime.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •