Avokat Maljsor Abdija, LL.M.

Sė shpejti online!

Avokat shqiptare nė Gjermani/Hamburg qė ofrojė shėrbime juridike dhe pėrfaqėsime gjyqėsore nė ēdo mėnyrė.

Gėzohemi mbi kontaktin juaj:

Rechtsanwalt/Avokat Maljsor Abdija, LL.M.
Evert & Pausch Rechtsanwälte-Partnerschaft
Eilbeker Weg 197
22089 Hamburg