Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,144
  Faleminderit
  81
  794 falenderime n 648 postime

  Franc - Shqipri: 2 - 0

  Pritet te filloj ndeshja Franc - Shqipri n Marseje t Francs.

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,144
  Faleminderit
  81
  794 falenderime n 648 postime

  Pr: Evropiani 2016: Franc - Shqipri

  Perfundon pjesa e pare e ndeshjes me rezultation 0-0. 45 minuta pa shume raste golshenimi per te dyja ekipet.

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,144
  Faleminderit
  81
  794 falenderime n 648 postime

  Pr: Franc - Shqipri: 2 - 0

  Ndeshja u mbyll 2 - 0 per Francen, ku francezet i shenuan golat ne 6 minutat e fundit te lojes.

  Lojtaret tane luajten mire, plani i lojes ishte mbrojtja dhe e bene shume kete gje per 89 minuta. Gabuan ne minutat e fundit, dhe u ndeshkuan.

  Bie ne sy qe mesfusha jone calon ndjeshem. Na mungon nje organizator qe merr topin nga mbrojtja dhe e avancon perpara ne sulm. Mbase me ndeshjen me Rumanine, trajneri duhet te aktivizoje Bashen, pasi te pakten ai beri nje pune me te mire ne ndeshjet kualifikuese per te patur nje lloj prezence ne mesfushe.

  Kur zgjedh te luash mbrojtje per 90 minuta, eshte vetem ceshtje kohe kur lojtaret e tu lodhen tej mase. Lodhja fizike solli edhe humbjen e ndeshjes.

  Pavaresisht nga keto, perfaqesimi i Shqiperise ne kampionat ishte dinjitoz. Nxorren nje loje te mire dhe niveli i futbollit tone eshte rritur ndjeshem. Na mungon eksperienca ne keto kampionate por besoj se edhe ajo do vije me kohen.

  Bravo gjithe ekipit e gjithe tifozave ne stadium!

  Albo

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,884
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 148 postime

  Pr: Franc - Shqipri: 2 - 0

  Sa keq na erdhi Albo!Luajten mire cunat po c'e do reflektuan lodhje ne fund...edhe fati ishte me ta edhe "Rosaku" .haha!

 5. #5
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime n 215 postime

  Pr: Franc - Shqipri: 2 - 0

  M'ka pelqy loja e skuadres tone jashte mase!

  Klasi i De Biasit esht gjigand!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •