Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet n Bllog
  3

  Preshev: Loja e kuqezinjve n Franc, bn tifoz edhe n rradht e serbve

  E rrall: Serbt bjn tifo pr Shqiprin

  Emri: flamur-serb-e-shqiptar.jpg

Shikime: 818

Madhsia: 56.8 KB

  E pazakont,shqiptart dhe serbt s bashku n Preshev teksa bjn tifo pr Kombtaren e Shqipris. Kombtarja kuqezi t shtunn zhvilloi ndeshjen debutuese n Euro 2016, ku prkundr paraqitjes mbreslnse, psoi humbje prej 1-0 nga Zvicra.

  Edhe pse duket e uditshme, shqiptart kan pasur tifoz edhe n vendin ton. N rrjetet sociale sht paraqitur nj fotografi, n t ciln shihen tifozt serb dhe shqiptar, t cilt s bashku bjn tifo pr t zgjedhurit e Gianni de Biasit, shkruan Blic.

  N Franc nuk jan lojtart tan, prandaj bhet tifo pr ndonj prfaqsuese tjetr. Disa duket se e kan zgjedhur Shqiprin, shkruan Blic.rs.

  Balkanweb

 2. #2

  Pr: Preshev: Loja e kuqezinjve n Franc, bn tifoz edhe n rradht e serbve

  Albo,
  ata qe zakonisht aktivizohen ne te tilla tema..., i'u ka mbaruar boja e shkrimit.

  Edhe une gezova kur fitoi Italia mbreme, ose Rusia barazoi, ose Kroacia fitoi..., por kjo nuk perben lajm!
  Ate qe ballkanasit dallkauker, nuk e realizojne dot me lufte, kulture, fqinjesi, do ta realizojne ndoshta me sport, pse jo?!
  Gjithsesi ajo dite eshte e larget...., me nje lule nuk vjen behari.
  Pershendetje
  Msoi t tjert me jetn tnde dhe jo me fjalt e tua

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •