Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,268
  Postimet n Bllog
  3

  Nj spiune n rradht e kombtares shqiptare n Franc?

  FOTO/ Plas bomba, Skandal spiunazhi n kombtaren shqiptare

  Emri: evropiani1.jpg

Shikime: 806

Madhsia: 81.6 KB

  Mediat ndrkombtare kishin raportuar disa dit m par se nga kombtarja shqiptare ishte larguar nj punonjse e marrdhnie me publikun dhe median q dinte 4 gjuh t huaja dhe ky lajm duket se ka marr prmasat e nj skadali, por nuk kishte dal emr konkret.

  Sipas burimeve dhe lajmeve q vijn nga kampi kuq e zi, thuhet se sht larguar nga stafi i skuadrs, austriakja, ***** Vitasek.

  Ajo sht larguar me arsyetimin se ishte njeriu q nxirrte informacion nga brenda skuadrs, por ky variant nuk sht konfirmuar as nga Duka dhe as nga De Biasi.

  Emri: *****-Witasek.jpg

Shikime: 898

Madhsia: 40.8 KB

  Syri

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,268
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Nj spiune n rradht e kombtares shqiptare n Franc?

  Euro 2016 - Ky sht francezi q ka spiunuar kuqezinjt q prej muajit mars

  Emri: spiunu-640x356.jpg

Shikime: 796

Madhsia: 49.1 KB

  Ka koh q te prfaqsuesja shqiptare flitet pr spiunime n lidhje strvitjet e kuqezinjve, por edhe pr ato q ndodhin brenda skuadrs.
  Kan qen mediat franceze ato q kan raportuar se trajneri i Francs, Dider Deshamps ka punsuar trajnerin e Kombtares s 19-vjearve t Francs, Patrick Gonfalonen pr t vzhguar kuqezinjt.
  Gonfalonen ka qen i pranishm pothuajse n t gjitha strvitjet e skuadrs, si edhe n ndeshjen ndaj Zvicrs.
  AQ nga muaji mars njeriu i Deschamps studion do lojtar kuqezi dhe para ndeshjes t s mrkurs ai do t raportoj te tekniku i bluve do gj ka msuar.

  ORA NEWS

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •