Basha publikon video: Kjo sht reforma n drejtsi e Rams

Kreu i PD-s, Lulzim Basha, i ka dhn nj prgjigje surpriz kryeministrit Edi Rama dhe ministrit t Brendshm, Saimir Tahiri.

Me an t nj video t postuar n rrjetet sociale, Basha i sht prgjigjur Rams dhe Tahirit pr Reformn n Drejtsi dhe trafikun e lndve narkotike.

Prmes ksaj video, Basha tregon gjith fytyrat q sipas tij, e bjn Ramn t pabesueshm pr at q po krkon me ngut. Pro Reforms n drejtsi, thot Basha, por nj drejtsie t pakalur.

M hert Rama, shkruante se PD nxjerr historin e prgjimeve ngaq po vjen ora e reforms.

M posht shikoni videon e postuar nga kreu i PD-s, Lulzim Basha:

Emri:  13173937_1143663455684834_1105198859470444538_n.jpg

Shikime: 171

Madhsia:  32.6 KB

Emri:  basha4.jpg

Shikime: 93

Madhsia:  34.7 KB

Videon mund ta shikoni me poshte:

https://www.facebook.com/lulzimbasha...5470612170785/

MAPO