Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,138
  Faleminderit
  81
  789 falenderime n 645 postime

  Media gjermane: Ministria Mimi Kodheli shkon me helikopter n Hamburg pr t br shopping

  FOTO/ Mediat gjermane: Ministrja Mimi Kodheli shkon me helikopter n Hamburg pr t br shoping

  Emri: kodhelisdgsdgsdg.jpg

Shikime: 275

Madhsia: 34.7 KB

  Dihet se politikant shqiptar dhe sidomos ministrat si pushimet ashtu edhe blerjet i bjn jasht shtetit. Kshtu ka vepruar edhe ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli.

  Kan qn mediat gjermane q kan komentuar kt fakt, pasi kan kapur mat Mimi Kodhelin duke plakitur butiqet m t shtrejta t gjermanis. E shoqruar me nj eskort t madhe, Kodheli ka br krdin n dyqanet m t shtrejta t zons.

  Normalisht, kjo i ka br prshtypje revists prestigjioze gjermane n shkrimin e saj me titull Ktu bn shopping ministrja shqiptare e mbrojtjes komentojn se si ka mundsi q nj ministre e nj vendi t varfr dhe me nj pag pak m shum se 1 mij Euro, i del llogaria pr t bler n kto dyqane.

  Ndrkoh q shqiptart e kan mbushur listn e dyqanit t lagjes pr ushqime dhe buk, ministrja Kodheli, zgjedh koleksionin m t mir pranveror n butiqet e Gjermanis. Media gjermane shton gjithashtu se ministrja Kodheli fluturoi pr n Hamburg me helikopter./civitas

  Shkrimi i gazets gjermane Hamburger Morenspost

  Tri limuzina me drita t ndezura, nj Mercedes S-Class dhe nj automjet i policis ushtarake. Vizit shtetrore? Jo, ministrja shqiptare e Mbrojtjes, Mimi Kodheli po bn pazar. Kodheli gjendet n nj vizit zyrtare n Gjermani, ku t hnn u taku me homologen e saj, Ursula von der Leyen.

  Pas vizits n Berlin, Kodheli shkoi n Hamburg me helikopter. N kt qytet, ministrja e Mbrojtjes ka br dy or shopping n dyqanet VIP t Alsterhaus.

  Emri: 13233359_10153931769559724_2109946473_n-1.jpg

Shikime: 450

Madhsia: 177.2 KB

  Syri

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,138
  Faleminderit
  81
  789 falenderime n 645 postime

  Pr: Media gjermane: Ministria Mimi Kodheli shkon me helikopter n Hamburg pr t br shopping

  Gjermania MOPO: Kodheli, pas shoppingut peshk pr drek dhe dark

  Emri: delegacioni.jpg

Shikime: 120

Madhsia: 45.3 KB

  Tre vetura t zeza me fenelinat e ndezura, nj Mercedes S-Class me flamur dhe nj automjat i policis ushtarake. Vizit shtetrore n mes t Jungfernstieg? Nuk duket tamam kshtu.

  sht ministrja shqiptare e mbrojtjes Mimi Kodheli (51 vjee), teksa bn! Politikania ka qen pr vizit n Alsterhaus.

  Vizita e saj n Gjermani n t vrtet ishte tejet politike. T hnn Mimi Kodheli mbrriti n Berlin. N program kishte vizita t shumta me ministren gjermane t Mbrojtjes Ursula von der Leyen (e CDU-s). Ajo shkoi mbitgjitha pr situatn n Ballkan, konfliktin n Ukrain dhe politikn e presidentit rus Putin. Dy zonjat njihen mir dhe takohen shpesh.

  Emri: mimi-kodheli.jpg

Shikime: 172

Madhsia: 20.2 KB

  M pas shkoi n Hamburg.

  Ministrja socialiste shqiptare shkoi me helikopter dhe u shoqrua pr drek te “Rickmers Rickmers”. Asaj iu shrbye nj hamburger Vintage Pannfisch (me baz peshku) me salc sinapi.

  M pas ajo shkoi pr t br shoppin n zonn VIP n Alsterhaus.

  Atje shkojn personat e shquar q marrin veshjet e personalizuara.

  Ajo humbi rreth dy or duke br shopping.

  Por a bleu gj Kodheli?

  Krkes s portalit MOPO Alsterhaus iu prgjigj me heshtje.

  N mbrmje ministrja shkoi n Staff College t Blankenese dhe mori pjes n nj konferenc me 300 t ftuar.

  M pas darka: peshk i skuqur me salc sinapi!

  MAPO

 3. #3
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  195
  280 falenderime n 213 postime

  Pr: Media gjermane: Ministria Mimi Kodheli shkon me helikopter n Hamburg pr t br shopping

  Ilae ishalla!!
  Aty ku u dhemb e djeg ma shum!!
  Nga ma i madhi te ma i vogli!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •