Video - Rruga e Kombtares drejt Francs, TV zviceran SRF reportazh pr Shqiponjat

Emri:  albania-1.jpg

Shikime: 1931

Madhsia:  64.7 KB

Televizioni i njohur zviceran, SRF realizoi nj dokumentar pr Kombtaren shqiptare e cila pr her t par kualifikohet n Kampionatin Evropian.
Videoja gati 5 minuta tregon rrugtimin e Shqipris drejt ktij evenimenti dhe betejn q do t ket

Gjuha jon sht gjuh e shqiponjs thot kapiteni Lorik Cana. Protagonist sht dhe trajneri i kombtares Gianni De Biasi dhe sulmuesi Sokol Cikalleshi.

N nj video t publikuar prej pes minutash, n fillim sht kapiteni Lorik Cana, duke treguar se kualifikimi ka qen endrra e tij e madhe
Ishte ndrra ime thot Cana pr kualifikimin. Pr De Biasin asgj nuk sht e pamundur Ne besuan nga fillimi deri n fund

Reportazhi mbyllet me besimin e Lorik Cans pr t kaluar grupin Kemi cilsi dhe dshir t madhe

Video e gjeni me poshte:

https://www.facebook.com/AlbanienNat...0124555804601/

ORA NEWS