Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Dalin Letrat e panames se taxave por Amerika ngelet vendi i preferuar i taksave

  Skandali i ri i radhes i publikuar ne bloomberg obama dhe liderat e evropes sulmojne panamen por mbas derave te mbyllura bankant amerkiane dhe finianca amerikane krijojne tax heaven ne amerike :

  http://www.bloomberg.com/news/articl...s-offers-haven


  http://www.politico.com/magazine/sto...x-haven-213800
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 08-05-2016 mė 22:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •