Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2007
  Postime
  105

  Si te instaloj nje program ne Mack

  Pershendetje. Kam harruar pasin ne laptop mack dhe nuk po instaloj programe. Si mund te instaloj programet pa pasin.Faleminderit

 2. #2
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  1,966

  Pėr: Si te instaloj nje program ne Mack

  Pershendetje,

  Edhe pse nuk je shume i qarte ne shpjegimin e problemit, me shume mundesi nuk ke probleme me passwordin e user-it per te hyre ne mac por me passwordin e Apple ID
  Per te zgjidhur problemin me Apple id password mund ta zgjidhesh nepermjet kesaj faqe zyrtare: https://support.apple.com/en-al/HT201487

  Aplikacionet ne mac ashtu sikunder ne te gjithe produktet e apple implementohen nepermjet App Store, keshtu qe ti duhet te zgjidhesh problemin me apple id password per te pasur mundesi te metejshme te shkarkimit te aplikacioneve.

  Ne te kundert do te duhet te krijosh qe apple id te ri per itunes and App Store

  Kujdes: Te gjitha aplikacionet e shkarkuara me apple id-ne e vjeter nuk do jete e mundur te azhornohen nese ti vendos te heqesh apple id-ne e vjeter. Gjithashtu nese ky apple id i vjeter nese eshte njekohesisht edhe ne icloud e ti e ke bere merge gjithashtu edhe me userin e mac atehere zgjidhja e problemit eshte paksa me drastike dhe e komplikuar, per kete duhet te na sqarosh me teper.
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2020
  Postime
  1

  Pėr: Si te instaloj nje program ne Mack

  I have the similar problem to my Apple device, iphone 6s. any tips for me guys?? thanks in advance

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •