Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,538

  Lippi e sheh De Biasin si trajner t Italis: sht zgjedhje logjike pr stolin e Kombtares

  Gianni De Biasi pasuesi i Antonio Conte?! Marcello Lippi, trajneri q e shpalli kampione t bots Italin n vitin 2006 mendon se sht drejtimi i kombtares italiane nga De Biazi

  anni De Biasi pasuesi i Antonio Conte?! Marcello Lippi, trajneri q e shpalli kampione t bots Italin n vitin 2006 mendon se sht drejtimi i kombtares italiane nga De Biasi sht nj zgjedhje logjike.

  Nj deklarat kjo mbshtetse e nj strategu t futbollit t nivelit botror, q nuk dshiron m t drejtoj prfaqsuesen e vendit t tij, edhe pse ishte mes kandidatve. Lippi ishte i ftuar n nj bised t hapur n Koneliano, qyteti ku banon trajneri i Kombtares.

  Nj pjes e mir e diskutimit u bazua te futbolli dhe prvoja e Marcello Lippi n kt sport dhe pas pyetjes nga salla nse Gianni De Biasi mund t drejtonte Italin, ai aprovoi.

  Mediat sportive prtej Adriatikut prmendin edhe De Biasin si nj kandidat pr stolin e prfaqsueses italiane. Trajneri aktual i kuqezinjve e ka shmangur gjithmon kt pyetje duke thn se ai sht drejton Shqiprin n kto momente dhe mendon vetm pr Europianin, ku Kombtarja sht debutuese.

  Tv Klan
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Arrow Pr: Lippi e sheh De Biasin si trajner t Italis: sht zgjedhje logjike pr stolin e Kombtares

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  Gianni De Biasi pasuesi i Antonio Conte?! Marcello Lippi, trajneri q e shpalli kampione t bots Italin n vitin 2006 mendon se sht drejtimi i kombtares italiane nga De Biazi

  anni De Biasi pasuesi i Antonio Conte?! Marcello Lippi, trajneri q e shpalli kampione t bots Italin n vitin 2006 mendon se sht drejtimi i kombtares italiane nga De Biasi sht nj zgjedhje logjike.

  Nj deklarat kjo mbshtetse e nj strategu t futbollit t nivelit botror, q nuk dshiron m t drejtoj prfaqsuesen e vendit t tij, edhe pse ishte mes kandidatve. Lippi ishte i ftuar n nj bised t hapur n Koneliano, qyteti ku banon trajneri i Kombtares.

  Nj pjes e mir e diskutimit u bazua te futbolli dhe prvoja e Marcello Lippi n kt sport dhe pas pyetjes nga salla nse Gianni De Biasi mund t drejtonte Italin, ai aprovoi.

  Mediat sportive prtej Adriatikut prmendin edhe De Biasin si nj kandidat pr stolin e prfaqsueses italiane. Trajneri aktual i kuqezinjve e ka shmangur gjithmon kt pyetje duke thn se ai sht drejton Shqiprin n kto momente dhe mendon vetm pr Europianin, ku Kombtarja sht debutuese.

  Tv Klan
  Lippi: bravo De Biasi, con Albania un'impresa - "Gianni De Biasi ha fatto un impresa straordinaria, che nessuno credeva possibile. Non c' nulla da fare, gli allenatori italiani hanno qualcosa in pi rispetto agli altri".
  Luomo: identit nel pluralismo.
  Relatore: lallenatore Marcello Lippi, commissario tecnico della nazionale italiana di calcio campione del mondo.
  Kinezet jane popull me kulture te lashte...

  Noten!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •