Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Lippi e sheh De Biasin si trajner t Italis: sht zgjedhje logjike pr stolin e Kombtares

  Gianni De Biasi pasuesi i Antonio Conte?! Marcello Lippi, trajneri q e shpalli kampione t bots Italin n vitin 2006 mendon se sht drejtimi i kombtares italiane nga De Biazi

  anni De Biasi pasuesi i Antonio Conte?! Marcello Lippi, trajneri q e shpalli kampione t bots Italin n vitin 2006 mendon se sht drejtimi i kombtares italiane nga De Biasi sht nj zgjedhje logjike.

  Nj deklarat kjo mbshtetse e nj strategu t futbollit t nivelit botror, q nuk dshiron m t drejtoj prfaqsuesen e vendit t tij, edhe pse ishte mes kandidatve. Lippi ishte i ftuar n nj bised t hapur n Koneliano, qyteti ku banon trajneri i Kombtares.

  Nj pjes e mir e diskutimit u bazua te futbolli dhe prvoja e Marcello Lippi n kt sport dhe pas pyetjes nga salla nse Gianni De Biasi mund t drejtonte Italin, ai aprovoi.

  Mediat sportive prtej Adriatikut prmendin edhe De Biasin si nj kandidat pr stolin e prfaqsueses italiane. Trajneri aktual i kuqezinjve e ka shmangur gjithmon kt pyetje duke thn se ai sht drejton Shqiprin n kto momente dhe mendon vetm pr Europianin, ku Kombtarja sht debutuese.

  Tv Klan
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Arrow Pr: Lippi e sheh De Biasin si trajner t Italis: sht zgjedhje logjike pr stolin e Kombtares

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  Gianni De Biasi pasuesi i Antonio Conte?! Marcello Lippi, trajneri q e shpalli kampione t bots Italin n vitin 2006 mendon se sht drejtimi i kombtares italiane nga De Biazi

  anni De Biasi pasuesi i Antonio Conte?! Marcello Lippi, trajneri q e shpalli kampione t bots Italin n vitin 2006 mendon se sht drejtimi i kombtares italiane nga De Biasi sht nj zgjedhje logjike.

  Nj deklarat kjo mbshtetse e nj strategu t futbollit t nivelit botror, q nuk dshiron m t drejtoj prfaqsuesen e vendit t tij, edhe pse ishte mes kandidatve. Lippi ishte i ftuar n nj bised t hapur n Koneliano, qyteti ku banon trajneri i Kombtares.

  Nj pjes e mir e diskutimit u bazua te futbolli dhe prvoja e Marcello Lippi n kt sport dhe pas pyetjes nga salla nse Gianni De Biasi mund t drejtonte Italin, ai aprovoi.

  Mediat sportive prtej Adriatikut prmendin edhe De Biasin si nj kandidat pr stolin e prfaqsueses italiane. Trajneri aktual i kuqezinjve e ka shmangur gjithmon kt pyetje duke thn se ai sht drejton Shqiprin n kto momente dhe mendon vetm pr Europianin, ku Kombtarja sht debutuese.

  Tv Klan
  Lippi: bravo De Biasi, con Albania un'impresa - "Gianni De Biasi ha fatto un impresa straordinaria, che nessuno credeva possibile. Non c' nulla da fare, gli allenatori italiani hanno qualcosa in pi rispetto agli altri".
  Luomo: identit nel pluralismo.
  Relatore: lallenatore Marcello Lippi, commissario tecnico della nazionale italiana di calcio campione del mondo.
  Kinezet jane popull me kulture te lashte...

  Noten!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •