Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Red face Pyetsor: Prkushtimi i partnerve n nj lidhje


 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pyetesor per te gjithe ata qe jane ne lidhje romantike


 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-06-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Pyetsor: Prkushtimi i partnerve n nj lidhje

  shpesh pyes veten mos eshte kthyer ne fiksim ndjenja ime ne kete lidhje 8vjecare? po behem posesive e varur? ka momente qe ndjej te jem vetem nuk mar ate cka jap nga partneri im..

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: Pyetsor: Prkushtimi i partnerve n nj lidhje

  lidhjet a dashurise duhet te behen me persona perkates, te pakten derisa dashuria te rritet dhe forcohet dhe te kthehet ne seks angari!
  psh nje person i grupit te gjakut 0 negativ duhet te lidhet me nje person 0 negativ! kurse nje person me shpirt 0 pozitiv por i ngarkuar me gjak 0 negativ per arsye lavazho kujtimesh bile as nuk duhet te dashuroje sepse do behej agresiv!

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •