Close

Rezultati i Sondazhit: A keni besim tek reforma nė drejtėsi?

Votues
106. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Shumė besim

  10 9.43%
 • Kam besim

  16 15.09%
 • Pak besim

  20 18.87%
 • Aspak besim

  60 56.60%
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 105 prej 105
 1. #101
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-05-2018
  Vendndodhja
  Tirana
  Mosha
  29
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  0 fare . eshte e pamundur ndryshe duhen futur neburg 99.99% e Gjygjtareve, prokuroreve oficereve gjyqesore etj etj etj

 2. #102
  Kolesjan-Kukės-Albania Maska e Selim Korbi
  Anėtarėsuar
  08-12-2009
  Vendndodhja
  Lushnje
  Mosha
  49
  Postime
  16
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Te reforma nė drejtėsi, do bėhet mė keq se ē'ėshtė!!!

 3. #103
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,749
  Faleminderit
  190
  261 falenderime nė 202 postime

  Pėr: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Selim mos u dorzo...

  Ma mire do bahet... i veshtire esht 100 vjeteshi i pare...
  100 vjeteshin e dyte do e kemi te lehte..

  "Ktu" do jena...

 4. #104
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,057
  Faleminderit
  431
  517 falenderime nė 435 postime

  Pėr: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Tani e futen ne "ullukun" e duhur,per te mos thene se po i afrohet vrimes se zeze... keshtu qe; edhe besimin mundet vetem ta perdorni si ilaē kundra kohes qe iken se si ilaē kundra budallikut optimist nuk beri pune.

  Me zgjedhjen e Ilir Metes president ju vu kapaku per te mos thene perservativi se per pilulen kemi shokun Gramoz, dhe keshtu edhe "besimi i shkrete" do vi duke u zbehur edhe per faktin se me ikjen e Lu-se nuk ka asnje qe mundet te flase me nje minimum serioziteti...hiq Ngjelen qe u be nje tranzicion brezi a ēerek shekulli qe ja fut kot dhe politikanin perendimor qe mendon gjoben sa her qe flet per Republiken e Re dhe luften kunder rekordeve kriminale...( Eshte i vetmi qe kur flet per antikrim e antimafie te nxjerr mallin e Themie Thomait )

  Keshtu qe nuk kemi pse nxitohemi,as me reformen e as me tranzicionin,jeta eshte e gjate dhe e bezdishme kur jeton e mendon si Highlander dhe besimi eshte i vetmi ilaē qe kopilat dhe budallenjte perdorin kundra frikes.

 5. #105
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,749
  Faleminderit
  190
  261 falenderime nė 202 postime

  Pėr: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Serafim


  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  SERAFIM DILO (07-12-2018)

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •