Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Princi Leka II shpall datn e martess me zonjushn Elia Zaharia

  Emri: 1459150895Princ-LekaElia-9.jpg

Shikime: 412

Madhsia: 37.0 KB

  Emri: download-31.jpg

Shikime: 218

Madhsia: 9.2 KB

  Princi Leka II ka shpallur dhe datn e martess me te fejuarn e tij, Elia Zaharia. ifti do t vendos kuror m 8 tetor 2016.

  Lajmi bhet i ditur nprmjet nj komunikate nga Oborri Mbretror Shqiptar, ku pas disa vitesh lidhjesh e m pas fejese kan vendosur t kurorzojn dashurin e tyre. Trashgimtari i Fronit Mbretror dhe artistja u fejuan n Paris m 2010, dhe martesa vjen pas 6 vitesh

  M hert ifti sht shprehur se dshirojn t organizojn nj dasm madhshtore sipas protokollit t Oborrit Mbretror Shqiptar, dhe se kan n plan t ftojn shum familje t njohura mbretrore.

  Tirana Observer
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Princi Leka II shpall datn e martess me zonjushn Elia Zaharia

  Vendoset data, ja kur do t martohet Princi Leka me Elia Zaharin

  Emri: Princ-LekaElia-7.jpg

Shikime: 212

Madhsia: 38.8 KB

  Familja Mbretrore Shqiptare ka njoftuar sot ditn e martess s Princit Leka me Elia Zaharin.

  “Familja Mbretrore Shqiptare ka knaqsin e veant t njoftoj mbar Kombin Shqiptar se Naltsia e Tij Princ Leka II ka shpallur ditn e martess s Tij me Znj. Elia Zaharia me dat 8 tetor 2016, n Tiran”, thuhet n njoftimin e Familjes Mbretrore Shqiptare.

  Tirana Observer

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pr: Princi Leka II shpall datn e martess me zonjushn Elia Zaharia

  i uroj gjith te mirat princ lekes e gruas se tij.
  mirpo uroj qe princi te ket nje mik te mire qe te merret me financen e familjes sepse me duket mafia e ka zhytur ne borxhe te ngratin princ leka. dhe borxhet te cojn ne katastrof.

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •