Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime n 643 postime

  Motra e deputetit socialist Balla: "M vjen turp q i dhash votn Rilindjes Socialiste!"

  Motra e Taulant Balls pr Liqenin: Sa turp q votova kta njerz

  Emri: motra-e-taulant-balles.jpg

Shikime: 182

Madhsia: 13.8 KB

  Alba Balla, motra e deputetit socialist dhe nj prej drejtuesve m t rndsishm t PS-s ka reaguar ashpr n rrjetet sociale n lidhje me ndalimin e nj prej aktivistve t opozits.

  N nj koment n suport t bashkshortes s t arrestuarit Grigels Muollari i cili u arrestua t hnn n protestn kundr betonizimit t Liqenit, Alba shkruan nga profili me emrin Paris Alba, q sht bashkimi i dy emrave, vajzs s saj t vogl Paris dhe emri i vet, Alba.

  E para n postimin e Erinda Alija (bashkshortja e Grigels Muollarit) sht motra e deputetit socialist Taulant Balla, Alba, e cila shkruan se i vjen turp pr kta njerz q ka votuar.

  Alba duket n kt rast se sht sjell si nj nn, si nj zonj, si nj qytetare duke u ndjer e turpruar pr qeverin e vllait t saj, e cila ka prangosur padrejtsisht nj prind dhe qytetar si Grigels Muollari.

  Emri: grigels-muco.jpg

Shikime: 111

Madhsia: 94.0 KB

  MAPO

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime n 643 postime

  Pr: Motra e deputetit socialist Balla: "M vjen turp q i dhash votn Rilindjes Socialiste!"

  Hall i madh na ka gjetur ne socialistave!

  Nuk na e do me njeri Qeverine e Rilindjes!

  O shoku Rama,

  A nuk nxjerr nje ligj, sic ben vellai yt i madh ne Turqi Erdogan, qe kush e shan Qeverine e Rilindjes ne facebook apo ne rruge te futet ne burg?

  Shpetojme njehere e mire edhe nga keta qe nuk na duan te miren!

  Qashtu!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime n 51 postime

  Pr: Motra e deputetit socialist Balla: "M vjen turp q i dhash votn Rilindjes Socialiste!"

  KJo RIlindje e Ktyre Nji M** ka bere

  Vec kriza e popullit

  e fukarallik kudo

  :/
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 4. #4
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  192
  275 falenderime n 208 postime

  Pr: Motra e deputetit socialist Balla: "M vjen turp q i dhash votn Rilindjes Socialiste!"

  Kjo deklarate e ka mallengjy gjith popllin shqiptar anembane botes...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. Anetart m posht kan falenderuar skender76 pr postimin:

  SERAFIM DILO (30-03-2016)

 6. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime

  Pr: Motra e deputetit socialist Balla: "M vjen turp q i dhash votn Rilindjes Socialiste!"

  he mo albo saliu te pelqeu motra e taulantit e
  i shpejte je me keto lajme ku te intereso *****
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #6
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime n 643 postime

  Pr: Motra e deputetit socialist Balla: "M vjen turp q i dhash votn Rilindjes Socialiste!"

  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  he mo albo saliu te pelqeu motra e taulantit e
  i shpejte je me keto lajme ku te intereso *****
  O goldian,

  Mire motres se Balles qe i vjen turp qe ia dha voten Rilindjes Socialiste, po ty te vjen turp qe ia dhe voten Rilindjes se Tom Doshit?

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •