Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 32
 1. #1
  Veritas liberatis Vos
  Antarsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,206
  Faleminderit
  74
  51 falenderime n 46 postime

  Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Ka shokuar me intervistn e tij nj zyrtar i rndsishm i nj organizate q qarkullon miliona n Shqipri. Bhet fjal pr Mehdi Gurrn, kreun e Fondacionit ALSAR, i cili n nj intervist pr nj t prditshme t rndsishme turke lshon nj deklarat shokuese: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.  Nuk kuptohet konteksti i ktij kumbimi q nuk kuptohet pse bhet, por sht e thjesht t analizohet se vetm anonimi i ksaj deklarate i bn shum po shum dem shqiptarve.

  Gurra, n nj intervist pr gazetn 'Gen Dergi' nuk ka ln hapsir pr dyshime.

  O Zoti im mos ma merr shpirtin tim, pa m dhn mundsin q t shpalos flamurin e Islamit n Rom dhe pa fal namazin n Vatikan.

  Gazetari q e interviston v n pah ose m mir t themi do t vr n pah cilsi t mira t Mehdi Gurrs, t cilat n fakt nga kjo intervist nuk dalin ndokund.

  Por gazetari bn nj prshkrim dhe t vendit, ku thekson: Shqipria shtrihet n brigjet e detit Adriatik dhe sht nj nga vendet me numrin m t madh t myslimanve n Ballkan. E ndodhur pr 500 vite nn sundimin osman, Shqipria prej vitesh ka hequr regjimin e vizave pr shtetasit turq, ndrsa distanca nga Turqia pr n Shqipri me avion sht vetm 1 or e gjysm n linj ajrore. Shqipria ka rreth 4 milion banor dhe myslimann prbjn rreth 70 prqind t popullsis. Pjesa tjetr jan t krishter dhe ateist. Pavarsisht prqindjes s lart t popullis myslimane, ndonse ata e pranojn prkatsin e tyre fetare, pjesa m e madhe e tyre nuk kan njohurit baz t fes islame dhe nuk jan praktikant. N qendr t kryeqytetit ndodhet dhe nj nga xhamit m t vjetra n vend, e cila i ka rezistuar prpjekjeve t shumta pr prishjen e saj gjat periudhs s sistemit komunist.

  Por konteksti fetar i gazetarit shkon edhe m tej duke prmendur me forc trashgimin e ish-Perandoris Osmane: Xhamia e Ethem Beut tregon q shpirti i islamit nuk mund t tretet. N krah t xhamis ndodhet dhe Kulla e Sahatit, e cila sht nj nga gjurmt e patjetrsuara t trashgimis osmane.

  Dhe ktu nis elozhi ndaj drejtorit t Fondacionit ALSAR, Mehdi Gurra, i cili sht zgjedhur jo rastshisht.

  Ky fondacion sht i njohur n zonn e Librazhdit dhe fshatrave t Elbasanit ku funksionon prej mse 20 vjetsh dhe ka qarkulluar miliona dollar. Ky fondacion ka shkolluar shum fmij t ksaj zone q do t punojn n shum fondacione e ndrmarrje turke n Shqipri. Por edhe ka organizuar sunetllqe kolektive, q m pas trhoqn vmendjen dhe u anuluan.

  Sipas tij, ALSAR sht nj ndr vakfet m t rndsishme dhe me nj kontribut t jashtzakonshm n Shqipri dhe q n turqisht ka kuptimin e togfjalshit Alternativa e t Ardhmes.

  Duke i br portretin e hollsishm Gurrs, nga nj tjetr gazet Yeni Safak msohet se ai ka studiuar n Turqi pr Shkenca Islame n Universitetin Marmara. Portreti vazhdon: s bashku me shokt e tij ai punon dit e nat pr rimkmbjen e identitetit t fes Islame n Shqipri . Por m pas arrin kulmin kur e cilson Mehdi Gurrn si liruesin e Shqipris.

  N pjesn tjetr t shkrimit citon Gurrn pr konsideratat e tij.

  Ne me turqit nuk jemi miq. Por, jemi vllezr. Pr 5 shekuj me rradh n Ballkan ka mbizotruar paqja dhe vllazria osmane. Dashuria, malli dhe pritja pr Osmant n kto troje e rrit peshn e prgjegjsis mbi supet tona, thot Gurra, i cili synon t trondis gjithka edhe kontekstin historik kur krcnon me pushtimin islamik t Vatikanit  M posht bashkangjisim linqet e dy intervistave t dhna nga drejtori i fondacionit ALSAR pr mediat turke.

  Dr.Gjilpera  http://m.gencdergisi.com/7370-vatika...n-arnavut.html  http://www.yenisafak.com/yazarlar/yu...-gurra-2010695
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 2. #2
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,436
  Faleminderit
  415
  144 falenderime n 138 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  E kenaqet ne Bruksel e Paris tani ju ka mbetur qe ta shpalosni flamurin e Islamit edhe ne Vatikan

 3. #3
  Pasioni pr shkencn Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime n 52 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Per mendimin TIm Ky Mehdi Gurra qenka kokrra e Budallait pa njohur se kush eshte.......
  Cfare kerkon te thoje ky me kete ?????????? te t regoje pak injorance nga e tija ?? Apo te duket ne sy te tjereve ????
  te isha NDonji minister ose ndonji mbret do te kisha kerkuar Burgim te tij sepse po leshon konflikte te cilat prekin rrenjesisht Lumturine fetare ne bote
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 4. #4
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,436
  Faleminderit
  415
  144 falenderime n 138 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  Per mendimin TIm Ky Mehdi Gurra qenka kokrra e Budallait pa njohur se kush eshte.......
  Cfare kerkon te thoje ky me kete ?????????? te t regoje pak injorance nga e tija ?? Apo te duket ne sy te tjereve ????
  te isha NDonji minister ose ndonji mbret do te kisha kerkuar Burgim te tij sepse po leshon konflikte te cilat prekin rrenjesisht Lumturine fetare ne bote
  A pe sheh qe une kam te drejte kur ua terheqi verejtjen shqiptareve te ketij forumi se feja Islame eshte ideologji qe ne program ka nenshtrimin e krejt botes ndaj kesaj feje. Kush nuk i nenshtrohet gjymtohet, vritet e terrorizohet. Ja cfare u bene te krishtereve ne Pakistan para ca ditesh, ateizmi dhe islami nuk njohin humanizem, meshire, dashuri, dhembshuri. Kjo eshte fytyra e vertete e fese Islame por disa ateiste e myslimane te ketij forumi nuk do t'i pranojne argumentet e faktet sepse une nuk iu kam faj qe iu eshte bere truri ve te ziera.
  Eja vella mohoje ateizmin darvinisto shtazarak dhe islamin dhe eja ne shpetimin e sigurte ne besim te sinqerte ne Perendine.

  Ckerkon ky thote?! Po ti le kete dhe eja pranoje realitetin. Duaje te verteten e jo padrejtesin.
  Ndryshuar pr her t fundit nga mesia4ever : 29-03-2016 m 13:31

 5. #5
  Pasioni pr shkencn Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime n 52 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  A pe sheh qe une kam te drejte kur ua terheqi verejtjen shqiptareve te ketij forumi se feja Islame eshte ideologji qe ne program ka nenshtrimin e krejt botes ndaj kesaj feje. Kush nuk i nenshtrohet gjymtohet, vritet e terrorizohet. Ja cfare u bene te krishtereve ne Pakistan para ca ditesh, ateizmi dhe islami nuk njohin humanizem, meshire, dashuri, dhembshuri. Kjo eshte fytyra e vertete e fese Islame por disa ateiste e myslimane te ketij forumi nuk do t'i pranojne argumentet e faktet sepse une nuk iu kam faj qe iu eshte bere truri ve te ziera.
  Eja vella mohoje ateizmin darvinisto shtazarak dhe islamin dhe eja ne shpetimin e sigurte ne besim te sinqerte ne Perendine.

  Ckerkon ky thote?! Po ti le kete dhe eja pranoje realitetin. Duaje te verteten e jo padrejtesin.


  Male4sia4ever mfal qe po te t shkruaj keshtu por duket se qeke kokrra e malokut
  mos ta ndieje se prej anej jam dhe une.... po ti qenke keq po keq fare

  A pe sheh qe une kam te drejte kur ua terheqi verejtjen shqiptareve te ketij forumi se feja Islame eshte ideologji qe ne program ka nenshtrimin e krejt botes ndaj kesaj feje.
  CA E DIN VETEN TI MORE ??? qe i jep vetes te frejte ??
  kush je ti Jezuai a muhamedi apo apo je ZOti ??


  Kjo eshte fytyra e vertete e fese Islame por disa ateiste e myslimane te ketij forumi nuk do t'i pranojne argumentet e faktet sepse une nuk iu kam faj qe iu eshte bere truri ve te ziera.

  Se cka eshte islami e cfare eshte krishterimi more djale
  i kam lexuar te dy Librat e shenjte
  dhe Ungjillin dhe Kur`anin
  keshtu qe dhe ti mos ja fut Pordhes kot
  kaq di e kaq te them
  edhe dicka per sa i perket firmes tende

  Dude you are animal without Human Spirit
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 6. #6
  Revolucioni sht afr Maska e Nuh Musa
  Antarsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjen, austri
  Mosha
  43
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime n 133 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  paska bo namin....mehdija....

  Po, se kuptova se cfare "dami" po i sjell shqipnise kjo brockulla e mehdise se.....mos valle e merr vesh dynjaja se shqiptaret jane popull musliman, kukuuuuu none cna gjeti !!!!

  Kshu e kan njerezit me tru te thate....se paku ki meda i shipnise e dojka vetem flamurin ne vatikan, e nuk dojka bomba atomike si ai mendjendrituri tjeter nga bananistani i jone i dashur !
  albanish by nature

 7. #7
  Revolucioni sht afr Maska e Nuh Musa
  Antarsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjen, austri
  Mosha
  43
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime n 133 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  A pe sheh qe une kam te drejte kur ua terheqi verejtjen shqiptareve te ketij forumi se feja Islame eshte ideologji qe ne program ka nenshtrimin e krejt botes ndaj kesaj feje. Kush nuk i nenshtrohet gjymtohet, vritet e terrorizohet. Ja cfare u bene te krishtereve ne Pakistan para ca ditesh, ateizmi dhe islami nuk njohin humanizem, meshire, dashuri, dhembshuri. Kjo eshte fytyra e vertete e fese Islame por disa ateiste e myslimane te ketij forumi nuk do t'i pranojne argumentet e faktet sepse une nuk iu kam faj qe iu eshte bere truri ve te ziera.
  Eja vella mohoje ateizmin darvinisto shtazarak dhe islamin dhe eja ne shpetimin e sigurte ne besim te sinqerte ne Perendine.

  Ckerkon ky thote?! Po ti le kete dhe eja pranoje realitetin. Duaje te verteten e jo padrejtesin.
  mesi, po vajke nder te gjallet akoma, sa me behet qejfi, si ja kalon, te dhemb dicka ???
  albanish by nature

 8. #8
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,436
  Faleminderit
  415
  144 falenderime n 138 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Kafsherore eshte feja Islame qe vret mijera veta ne jave...

 9. #9
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,803
  Faleminderit
  192
  280 falenderime n 213 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Digjeni qenin!!

  Nese s'ka drunj mjaftueshem, futeni dhe mesine me gjith rroba...


  Ps.
  Mesi, qellimi justifikoj mjetin...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 10. #10
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,436
  Faleminderit
  415
  144 falenderime n 138 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga Nuh Musa Lexo Postimin
  mesi, po vajke nder te gjallet akoma, sa me behet qejfi, si ja kalon, te dhemb dicka ???
  Po gjalle jam, jam i gjalle e jam ne jete, jam ne drite te vertete, une jam ne mesin tuaj, mos me shihni per te huaj, jam i gjalle per ata qe ende nuk iu eshte bere truri ve te ziera.

 11. #11
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,803
  Faleminderit
  192
  280 falenderime n 213 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Mesia,

  e lexove ate qe kam shkrujt me siper?

  E kisha llafin, qe ket Gurren ta djegim qenin. Dhe nese s'ka drunj mjaftushem, te fusim ty brenda qe te mbash zjarrin per t'djegur ate qen.

  Ti a je i disponueshem?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 12. #12
  Pasioni pr shkencn Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime n 52 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  Kafsherore eshte feja Islame qe vret mijera veta ne jave...

  e ke gabim i nderuar
  Kerdine po e ben U.S.A qe myslimanet po i vret si ata qe jane te pafajshem por edhe ata qe vete ajo i financon e i furnizon me Arme e me leke
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Po mire le te veje ta valvisi flamurin, te ulet ne shesh e te fali namazin. Eshte nje ender plotesisht e realizueshme dhe e siguroj qe askush nuk do e pengoje.
  Ky Mediu e te tjere si ky e mendojne krishterimin si veten e tyre dhe harojne lirine e njerezve te kesaj feje si dhe lejimin e cdo te drejte e lirie njerezore.
  Ne te kundert nuk e imagjinoj dot nje kristian duke bere kryqin ne Meke.
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 14. Anetart m posht kan falenderuar 2043 pr postimin:

  jarigas (29-04-2016)

 15. #14
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime n 213 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga Vinjol Lexo Postimin
  e ke gabim i nderuar
  Kerdine po e ben U.S.A qe myslimanet po i vret si ata qe jane te pafajshem por edhe ata qe vete ajo i financon e i furnizon me Arme e me leke
  A ke prova per gomarlleqet e tua, apo thjesht je mazllem si te tjeret?!
  Jarigas

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Antarsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 8 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Mbase me vone duet me pyet miqte wahabiste dhe salafiste qe i kan nderuan muslimanet si ta kryejn meshen ne meke dhe te valsi flamur krishter pa ja prere koken.
  Ndryshuar pr her t fundit nga HFTengineer : 29-04-2016 m 10:04

 17. #16
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Antarsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 8 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  Kafsherore eshte feja Islame qe vret mijera veta ne jave...
  Ka nje jete qe ne siri krishteret jane te barabarte dhe mbrohen nga shteti kush po i vret krishteret jan salafistet e isis dhe kush po i perze jan pikrisht rebelet sirjane qe amerika po i financon.Edhe palestina ka me respekt per krishteret dhe ka popullsi krishterte qe jeton sebashku se miqte amerikane qe jane arabia saudite qe ka ter jeten qe persekuton dhe i eksekuton bashk me turqit " moderna" qe eksekutian me mira te krishterte armenian.
  Ndryshuar pr her t fundit nga HFTengineer : 29-04-2016 m 10:16

 18. #17
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime n 213 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga HFTengineer Lexo Postimin
  Ka nje jete qe ne siri krishteret jane te barabarte dhe mbrohen nga shteti kush po i vret krishteret jan salafistet e isis dhe kush po i perze jan pikrisht rebelet sirjane qe amerika po i financon..
  Pra po na thua se ne Sirine e Assadit mbreteronte demokracia perpara se ta mesynin myslimanet e thekur??!
  Jarigas

 19. #18
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Antarsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 8 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga jarigas Lexo Postimin
  Pra po na thua se ne Sirine e Assadit mbreteronte demokracia perpara se ta mesynin myslimanet e thekur??!
  Mbase duhet te lexosh pak per sirine para se te shfaqesh injorancen
  Http://www.aljazeera.com/indepth/opi...213927196.html
  Http://www.al-monitor.com/pulse/orig...munity-is.html

  Demokracia varet nga interpretimi sidomos ai qe po sjell amerika ne iraq ku isis mbizotron dhe i pret koken te krishterve dhe asnje nuk e can t We te nderhyje

  Http://www.breitbart.com/national-se...ass-beheading/
  Apo ne libim e demokratizuar qe te krishterve egjyptjan ja pren kokat dhe prap amerika se rrujti t fare.


  Http://en.m.wikipedia.org/wiki/2015_...Copts_in_Libya  Mase e ke fjalen per ate demokraci apo ate te israelit qe i ka shume qef fet e tjera si krishterve dhe muslimanve dhe emigrantet ne pergjithsi  http://m.christianpost.com/news/chri...profit-113877/
  http://m.jpost.com/Arab-Israeli-Conf...NBMEMzOTk0NTA=

  Http://www.haaretz.com/print-edition...AE9E7CFC8BFA22


  Http://www.timesofisrael.com/israeli...-all-time-low/


  Http://sjlendman.blogspot.com/2014/1...n-law.html?m=1
  Ndryshuar pr her t fundit nga HFTengineer : 29-04-2016 m 11:32

 20. #19
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Antarsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 8 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Citim Postuar m par nga jarigas Lexo Postimin
  A ke prova per gomarlleqet e tua, apo thjesht je mazllem si te tjeret?!
  Ja ti pergjigjem une asaj kerkese, meqe ti qeke ekspert.

  Kjo qe ne ekzaminer per rebelet sirjane qe maskaruan komplet nje fshat me sirjanet e krishter
  http://www.examiner.com/article/u-s-...istian-village
  http://www.christianpost.com/news/la...gnored-109566/


  Kjo eshte pergjigja e kllounit president ktu per crrenjosjen e sirjanve te krishtere nga shpite e tyre nga zarat sirjane rebel qe i finainconte
  http://www.wnd.com/2015/07/obama-res...ds-horrifying/


  Kjo ehste si djegin kishat dhe varret
  http://www.telegraph.co.uk/news/worl...an-graves.html


  Tani per ato qe po pyet armet :
  http://www.reuters.com/article/us-mi...0ST36920151104
  http://www.reuters.com/article/us-us...8701OK20120801
  http://www.reuters.com/article/us-mi...0S61LX20151013


  http://www.nytimes.com/2016/01/24/wo...bels.html?_r=0


  Kjo eshte si rebelet japin arm al nursa dhe isist
  http://www.reuters.com/article/us-mi...0RP2HO20150926

  http://www.telegraph.co.uk/news/worl...-in-Syria.html

  Ktu i ke sirjanet rebela qe shkojn tek isis
  http://www.almasdarnews.com/article/...oun-mountains/

  Ktu vashdojn prap te shkojn tek isis:
  http://www.ibtimes.com/us-backed-mod...t-back-1839604
  Ndryshuar pr her t fundit nga HFTengineer : 29-04-2016 m 18:10

 21. #20
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime n 61 postime

  Pr: Mehdi Gurra: ndrra ime sht t valvis flamurin e Islamit Brenda n Vatikan.

  Ne vatikan eshte ndertuar xhamia me e madhe ne Europe sa per informacion.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •