Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 68 prej 68
 1. #61
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  David verbetten profesor i politikave te mesdheut ne Kings College te universitetit te Londres ka ber nje permbledhje te shkurter per influencat e Israelit ne Asi qe nga 1950 ne arenen e politikave nderkombtare te Amerikes.
  http://www.meforum.org/1004/how-impo...el-lobby#_ftn2

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Ktu me verte ka qyfyre kur shqiptaret greket e kto vendet e mbaruara mendojn si me 200 dollar rrogen mesatare ti marrin kta sirjanet , amerikanet vashdojne ti japin rebelve sirjane arme e te vashdojne me planin B te neoconservative dhe te nxisin eksodin e sirjanve te thjeshte duke mos mbajt asnje pergjithsi per ti mar vete ne amerike israel e arabi:

  http://www.wsj.com/articles/u-s-read...els-1460509400

  Tallje t ne maksimum.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 28-04-2016 mė 10:53

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-05-2016
  Vendndodhja
  Planet
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Mendoj qe po, duhet ti hapur dera dhe duhen ndihmuar patjeter, edhe ata njerez jan , nuk jan kafshe!

 4. #64

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Pislliqet me te medha dhe maskaranjent me te medhenj
  https://euobserver.com/migration/133318
  http://www.keeptalkinggreece.com/201...cation-scheme/
  Dihet kush e ben politiken e brukselit dhe ca politike behet.

  Buchja qe nuk perfaqson as gjermanine e as shumicen e nejrzve te europes pervec se elites cifute finaincjare.  https://www.rt.com/news/335399-germa...efugee-pegida/


  http://www.bloomberg.com/news/articl...refugee-crisis  Ja dhe buchja e wall street,Necons ktej qe aprovoi
  http://www.express.co.uk/news/world/...is-EU-handling

  Ja dhe Trans-Atlantic Trade

  http://www.eurasiareview.com/0305201...-deal-details/

  https://www.citizen.org/tafta

  qe vashdon te futet nga dy buchet

  ww.usatoday.com/story/news/world/2016/04/24/obama-hannonver-germany-trade-fair-visit/83463114/

  http://www.nytimes.com/2016/04/25/wo...sits.html?_r=0


  megjith opizimet nga njerzit e thjeshte evrope dhe amerike

  https://www.rt.com/news/342069-germa...ose-ttip-poll/
  http://www.telesurtv.net/english/new...0508-0021.html
  https://www.theguardian.com/business...ock-eu-us-deal
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 08-05-2016 mė 21:59

 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  966
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Sicirjanet jane rrace perse dhe nuk duhet te ndalohet ritmi i riprodhimit te tyre dhe as qe kane lidhje me shoqerite sekrete apo klanet qe rrezikojne boten siperfaqesore te kungujve popullore apo politike.

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Po pallosh eshte illuminati dhe aljenet bashke me shoqerite sekrete te tjera.


  Vetem cifutat sjane gje dhe sbejne politike, Neoconservatistat dhe Aipac nuk jane cifuta dhe seksistojn jane subjekt i imagjinates tende dhe jane krejtsisht pa force ne politikat nderkombtare. Palestina nuk eksiston dhe cifutat nuk bejn ligjin dhe politkat amerikane ne asi dhe siria ska lidhje fare.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 04-06-2016 mė 00:57

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e HFTengineer
  Anėtarėsuar
  24-04-2016
  Postime
  469
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Mbase nuk ju duhen te lexoni fakte por doni ndonje analise nga media. Si puna e besimtarve qe i keni qef por por vetem se ata sja edhe aq gomare.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HFTengineer : 04-06-2016 mė 01:05

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •