Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-03-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje!

  Gjyshim im ka ketuar ne Boston ne vitin 1913-1940.Dhe ne ane te certifikates qe kam mare ne ambasaden Amerikane shkruhej qe ai ka pas nje biznes ne Boston ku ishte pronar . A dini ndonje avokat qe meret me kto ceshtje dhe cfare rrugesh duhet te ndjekesh
  Faleminderit 😃

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Pershendetje!

  Citim Postuar mė parė nga adm milan Lexo Postimin
  Gjyshim im ka ketuar ne Boston ne vitin 1913-1940.Dhe ne ane te certifikates qe kam mare ne ambasaden Amerikane shkruhej qe ai ka pas nje biznes ne Boston ku ishte pronar . A dini ndonje avokat qe meret me kto ceshtje dhe cfare rrugesh duhet te ndjekesh
  Faleminderit 

  ta uroj qe te kete lene ndonji gje te kapesh ndonji lek
  personalisht se kam idene :/
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •