Close

Rezultati i Sondazhit: Nse zgjedhjet do t mbaheshin sot, k do ta votonit?

Votues
5. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Koalicionin PDK-LDK

  0 0%
 • Koalicionin Vetvendosje-AAK-Nisma

  4 80.00%
 • Duhet alternativ e re politike

  1 20.00%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Luftetari Ilir
  Antarsuar
  21-06-2013
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  41
  Faleminderit
  7
  5 falenderime n 3 postime

  K do ta votonit n rast t zgjedhjeve t reja n Kosov?

  sht folur nga t dy blloqet se do t hyjn n zgjedhje s bashku dhe jo si parti individuale (Adem Grabovci dhe Petrit Selimi si dhe mediat e afrta me partit e pozits e kan prmendur se PDK dhe LDK do t shkojn n zgjedhje s bashku dhe pa prjashtim t gjith lidert dhe deputett e aktivistt e Opozits s Bashkuar kan thn se Opozita do t shkoj n zgjedhje me nj list zgjedhore).

  N rast se zgjedhjet do t mbaheshin sot, k do ta votonit?
  VETVENDOSJE!

 2. #2
  JUDO Maska e Gogi
  Antarsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  2
  20 falenderime n 19 postime

  Pr: K do ta votonit n rast t zgjedhjeve t reja n Kosov?

  Ne mes disa te korruptuarve ne njeren ane dhe disa anarkisteve po ashtu edhe anti perendimorve une ndoshta e kisha zgjedhur te paret. Mirepo nje alternative e re do ti hiqte te korruptuarit nga lista.
  Kush sht prej jush pa mkat, le ta gjuaj i pari gurin n t!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •