Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,539

  Fiton boksieri Gjetan Mike Keta prballe turkut Turgaj Uzun n raundin e pest

  Mbyllet ndeshja e EBC, n raundin e 5-t.
  Turku Turgaj Uzun trhiqet nga sfida n raundin e 5t.
  Tashm Gjetan Keta shpallet automatikisht fitues.
  Keta, prshendet t gjith spektatort, dhe ja u dedikon atyre fitoren.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-08-2016
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  15

  Pr: Fiton boksieri Gjetan Mike Keta prballe turkut Turgaj Uzun n raundin e pest

  Fitoi bokseri ne temen e futbollit...mire fort

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •