Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  977
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Poezia djepi i deshtakeve valle?!!

  Nese Filozofise i mungon kuptimi, shfaqja, Poezise i mungon mendimi dhe a mund qe dicka kuptimore pa mendim, nje pasion zogjsh endacake ne migrim apo pa familje, te jete apo te behet shprehi njerezore?

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Ciarli : 16-02-2016 mė 06:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •