Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-02-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Parodi Vipa Shqiptar!

  Mirdita shok dhe dashamir dhe shoqe une quhem John A. Mati

  jam afer 38 vjeq
  banoj ne zvicer afer Zürich, kam lindur ne Svicer
  jam beqar aktulaisht
  e kam shkollen per Regjisor dhe Aktor dhe pastaj Kameraman dhe Montazh Filmi
  John A. Mati Filmography
  - 2012 SSG Short Film 12min. Art Novel No Budget
  - 2013 4 Days-Mystery Love 21min. Art Thriller Short Film No Budget
  - 2014 "Reaction Killers" 85.min. Action Thriller postproduktion! No Budget
  - 2014 "Monsieur Brucco 1" 84 min. Drama Comedy completed No Budget
  - 2015 "Monsieur Brucco 2" 90min. Comedy Slapstick filming! No Budget
  - 2016 "Monsieur Brucco 1" 82min. Cinemaversion filming! Low Budget
  - 2016 " Ballistic Love" Drama Action 100min. announced ^20'000 Euro
  - 2017 "Perverse Money" 80min.Erotic Thriller announced 70'000 Euro

  -2016 TV Serial Parodie Zone e Lire 7min.

  Deshirat dhe enderrat e mi jan mu ba i njofshum me Filma cilesi.
  Me pelqen te vizitoj ne kete forum njerzi cfar kan idea per nidmua ose Kritik me kuptim per ta permisua Filmin.
  Gjith Filmat e mi mundeni ti shikoni ne Youtube kanal me ermin tim "John A. Mati"

  Pikrisht dua te baj Parodi Shqiptare dhe kerkoj ndim nga idea , shikoni pjese e par "Parodi Zona e Lire"


  jam i gatqem per Muhabete

  Pershends
  John A. Mati
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga John A. Mati : 06-02-2016 mė 14:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •