Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Shqipria n vendin e 36-t, ngjitet dy vende

  Shqipria prmirson pozicionin n renditjen e FIFA-s duke u pozicionuar n vendin e 36-t n klasifikimin global.
  Ky sht pozicioni aktual pr muajin shkurt me 746 pik dhe me dy vende m mir se n muajin e shkuar.
  Kujtohem se n gushtin e kaluar eklipi yn kombtar u rendit n vendin e 22 n kt klasifikim, duke vendosur nj rekord m vete.
  Ndrkoh q ekipet q jan prball nesh n ndeshjet e grupit A n kampionatin Franc 2015 renditen n kto pozicione.
  Zvicra n vendin e 12 , Rumania n vendin e 16 dhe Franca n vendin e 24.
  Mposht Shqipria le disa skuadra kombtare me emr dhe tradit n botn e futbollit, si Greqia dhe Danimarka.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pr: Shqipria n vendin e 36-t, ngjitet dy vende

  Nuk e di pse, por une se ckam nje besim se ne Europian kemi per ta kaluat grupin....


  Sistemi eshte i atille qe edhe me nje fitore te vetme shancet jane shume te medha per tu kualifikuat...
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pr: Shqipria n vendin e 36-t, ngjitet dy vende

  Ndersa Une Mendoj qe shqiperia renditet e para ne grup!!!
  Nuk jam i dehur nga gezimi
  Por asnji nga ekipet e tjera ska asgje me shume se ne
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •