Prshndetje,

Do ta vlersoja shum nj kshill nga persona q merren me industrin qepse n Shqipri ose Kosov.
Do m ndihmonin edhe kontributet nga ata q e praktikojn qepjen si nj hobi.

Me pak fjal, ne jemi duke zhvilluar nj dyqan t veant n internet pr pajisje qepje dhe hekurosje (me drgesa falas pr n Shqipri/Kosov, nse ju intereson). Dyqani "fillon" ktu: http://www.armator.eu/al/.

N thelb, ajo q dua t di sht:
1. A jeni n gjendje t kuptoni prshkrimet e produkteve n seksionet e mtejshme t dyqanit dhe a ju bezdis fakti se ata jan n gjuhn angleze dhe jo shqipe?
2. A ka produkte t tjera q do t donit t shihnit n nj dyqan si ky?

Ky informacion do t m ndihmonte shum. Ju lutem pr nj prgjigje. Faleminderit paraprakisht

Landi