Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Surprizuese, Kaka mund tė kthehet te Milan

  Ricardo Leite Kaka beson se i ka gjithmonė e dyert e hapura tek Milani. Ai ka thėnė se Milani per te eshte nje skuader qe nuk do ta harrohet kurre nisur nga vitet e mrekullueshme qe ka kaluar si lojtar i kuqezinjve.

  “Disa dashuri nuk pėrfundojnė kurrė”, tha Kaka.

  “A mund tė rikthehem te Milani njė ditė? Unė nuk e di. Tani pėr tani jam i lumtur nė SHBA. Jam kėnaqur duke luajtur pėr Milanin dhe mendoj se ata do ta kenė gjithmonė tė hapur derėn pėr mua”, shtoi braziliani.

  Kaka aktualisht po luan tek skuadra Orlando City nė MLS por prej disa muajsh perflitet per nje rikthim te bujshem te ish fituesit te topit te arte ne Milanelo.
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Surprizuese, Kaka mund tė kthehet te Milan

  Kaka eshte limon i shtrydhur. me keto politika milani e ka siguru qendrimin ne seri a, se per me teper harrojeni..

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar murik pėr postimin:

  jarigas (28-01-2016)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •