Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Kupa e Italis, Milani marshon drejt finales

  Milani ka fituar ndeshjen e par gjysmfinale t Kups s Italis prball Alesandris minimalisht 1-0.

  Kjo ishte hera e par pas 32 vitesh q nj skuadr e Seris C, tani Liga Profesioniste, arriti deri n kt nivel t ktij aktiviteti.

  Goli i Balotelit me nj 11-metrsh n fundin e pjess s par rezultoi i vetmi pr skuadrn kuqezi.

  Do t ket edhe ndeshje kthimi mes ktyre dy skuadrave pr t prcaktuar ekipin q kalon n finale.

  Ndeshja e dyt do t luhet n 1 mars.

  ifti tjetr gjysmfinalist sht Juventus-Inter.
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pr: Kupa e Italis, Milani marshon drejt finales

  Ishalla e mbyll me trofe Milani kte vit. Eshte emer i madh i futbollit, jo vetem atij Italian, por eshte dhe skuadra me e titulluar ne planet ne baze te koificenteve. Me vjen keq qe e shoh ne kto ujra te turbullta ku eshte katandisur.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 3. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  drague (27-01-2016)

 4. #3
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  49
  Postime
  5,221

  Pr: Kupa e Italis, Milani marshon drejt finales

  Milani per ibret...mezi fitoi kunder nje skuadre te kategorise se trete !! Skuader pa fizionomi ....pa loje ....pa karakter ...!!
  Jarigas

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pr: Kupa e Italis, Milani marshon drejt finales

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ishalla e mbyll me trofe Milani kte vit. Eshte emer i madh i futbollit, jo vetem atij Italian, por eshte dhe skuadra me e titulluar ne planet ne baze te koificenteve. Me vjen keq qe e shoh ne kto ujra te turbullta ku eshte katandisur.
  Angel qekur po meresh ti me milanin ka rene milani si ekip
  Ka thene me vete ne ne diren e tij pupupupupupu
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 6. #5
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pr: Kupa e Italis, Milani marshon drejt finales

  Assassino, une jam mar gjithmone me lajme sporti gjithmone. Aq me teper qe dhe ti e di vete shume mire. Milan po ben gati 10 vjet qe ka rene si ekip. Seshte me kryeminister ai babaxhani lol
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pr: Kupa e Italis, Milani marshon drejt finales

  Ore ai babaxhani seshte me kryeminister PO Mafioz i madh mbetete aman e shef sa i thote 480 milion euro 48% te aksioneve te milanit
  nderkohe qe Interi u shit 250 milon euro i gjithi :P
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 8. #7
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pr: Kupa e Italis, Milani marshon drejt finales

  Teorikisht duken llafe goje, problemi eshte se ai nuk po hudh nje minimum te mundshem per te qen konkurues me Juven,Napolin dhe Romen.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pr: Kupa e Italis, Milani marshon drejt finales

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ishalla e mbyll me trofe Milani kte vit. Eshte emer i madh i futbollit, jo vetem atij Italian, por eshte dhe skuadra me e titulluar ne planet ne baze te koificenteve. Me vjen keq qe e shoh ne kto ujra te turbullta ku eshte katandisur.
  Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me flamuej
  Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •