Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Kupa e Italisė, Milani marshon drejt finales

  Milani ka fituar ndeshjen e parė gjysmėfinale tė Kupės sė Italisė pėrballė Alesandrisė minimalisht 1-0.

  Kjo ishte hera e parė pas 32 vitesh qė njė skuadėr e Serisė C, tani Liga Profesioniste, arriti deri nė kėtė nivel tė kėtij aktiviteti.

  Goli i Balotelit me njė 11-metėrsh nė fundin e pjesės sė parė rezultoi i vetmi pėr skuadrėn kuqezi.

  Do tė ketė edhe ndeshje kthimi mes kėtyre dy skuadrave pėr tė pėrcaktuar ekipin qė kalon nė finale.

  Ndeshja e dytė do tė luhet nė 1 mars.

  Ēifti tjetėr gjysmėfinalist ėshtė Juventus-Inter.
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2

  Pėr: Kupa e Italisė, Milani marshon drejt finales

  Ishalla e mbyll me trofe Milani kte vit. Eshte emer i madh i futbollit, jo vetem atij Italian, por eshte dhe skuadra me e titulluar ne planet ne baze te koificenteve. Me vjen keq qe e shoh ne kto ujra te turbullta ku eshte katandisur.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  drague (27-01-2016)

 4. #3
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  51
  Postime
  5,221

  Pėr: Kupa e Italisė, Milani marshon drejt finales

  Milani per ibret...mezi fitoi kunder nje skuadre te kategorise se trete !! Skuader pa fizionomi ....pa loje ....pa karakter ...!!
  Jarigas

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pėr: Kupa e Italisė, Milani marshon drejt finales

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ishalla e mbyll me trofe Milani kte vit. Eshte emer i madh i futbollit, jo vetem atij Italian, por eshte dhe skuadra me e titulluar ne planet ne baze te koificenteve. Me vjen keq qe e shoh ne kto ujra te turbullta ku eshte katandisur.
  Angel qekur po meresh ti me milanin ka rene milani si ekip
  Ka thene me vete ne ne diren e tij pupupupupupu
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 6. #5

  Pėr: Kupa e Italisė, Milani marshon drejt finales

  Assassino, une jam mar gjithmone me lajme sporti gjithmone. Aq me teper qe dhe ti e di vete shume mire. Milan po ben gati 10 vjet qe ka rene si ekip. Seshte me kryeminister ai babaxhani lol
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pėr: Kupa e Italisė, Milani marshon drejt finales

  Ore ai babaxhani seshte me kryeminister PO Mafioz i madh mbetete aman e shef sa i thote 480 milion euro 48% te aksioneve te milanit
  nderkohe qe Interi u shit 250 milon euro i gjithi :P
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 8. #7

  Pėr: Kupa e Italisė, Milani marshon drejt finales

  Teorikisht duken llafe goje, problemi eshte se ai nuk po hudh nje minimum te mundshem per te qen konkurues me Juven,Napolin dhe Romen.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pėr: Kupa e Italisė, Milani marshon drejt finales

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Ishalla e mbyll me trofe Milani kte vit. Eshte emer i madh i futbollit, jo vetem atij Italian, por eshte dhe skuadra me e titulluar ne planet ne baze te koificenteve. Me vjen keq qe e shoh ne kto ujra te turbullta ku eshte katandisur.
  Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me flamuej
  Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •