Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  31,313
  Postimet n Bllog
  19

  Ish-guvernatori i Banks s Shqipris Fullani shpallet i pafajshm

  Ardian Fullani prfundimisht i pafajshm, prokuroria nuk dorzon rekurs

  Emri: Ardian-Fullani-ne-burg_1.jpg

Shikime: 230

Madhsia: 39.2 KB

  Ish-guvernatori i Banks s Shqipris, Ardian Fullani sht shpallur prfundimisht i pafajshm, duke u zhveshur nga t gjitha akuzat pr shprdorim detyre t ngritura nga prokuroria.

  Prokuroria ka tejkaluar afatin e rekursit pr shtjen e Fullanit, duke mos e drguar at n Gjykatn e Lart, ka bn q t mbetet n fuqi vendimi i Gjykats s Apelit q e shpalli t pafajshm Fullanin.

  Afati pr ta kryer kt veprim ishte deri m 23 janar, ndrkoh q n tejkalim t ksaj periudhe procedurale, n munges t nj reagimi nga prokuroria, vendimi i pafajsis pr Fullanin merr form t prer.

  Shqip

 2. #2

  Pr: Ish-guvernatori i Banks s Shqipris Fullani shpallet i pafajshm

  Eh,i ka ligji i dekriminalizimit dhe reforma ne drejtesi.

  Por te pakten do na jete gezuar Nishani,se nuk la feste presidence pa ftuar Fullanin.
  Si ne festen e Debatikut si ne festen e grave me barre aty e kishe Fullanin,mbas Nishanit.
  Sa qe filluan dhe gazetaret te ngaterrojne Fullhanin me gruan e Nishanit.


  Mir qe se denuan,se do na dilte nami dhe Nishani.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,539

  Pr: Ish-guvernatori i Banks s Shqipris Fullani shpallet i pafajshm

  Po normale i pafajshem do dilte 700 milione leke pak te duken ty

  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •