Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 16
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Muzik pr vesht e Albo

  Renegades


 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  Russian Roulette


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  Mrekullia e 8


 4. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  sirena_adria (08-01-2021)

 5. #4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo


 6. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  martini1984 (04-01-2016)

 7. #5
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Thumbs up Pr: Muzik pr vesht e Albo

  E para,publiku nuk eshte fosil.
  E dyta....LIVE.
  E treta....brutal song.
  E katerta...GREATE PERFORMANCE.
  E pesta....BRILIANT.

  Fazit: EPIC.
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 8. #6
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  Ne 2020, zbulova muziken bashkohore te Krishtere ne Amerike. Sidomos kur ke femije te vegjel ne makine, dhe nuk do qe veshet e tyre te degjojne muzike getoje. Po ju sjell disa nga kenget hit te vitit:  Holy Water (Uji i Shenjte)
  Grupi: We the Kingdom (Ne Mbreteria)

 9. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo  I am not alone! (Une nuk jam vetem!)

 10. 2 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (03-01-2021),sirena_adria (08-01-2021)

 11. #8
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo  Artistja Lauren Daigle nje nga te preferuarat ne familjen tone.

 12. #9
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  Dhe kjo kenge, ishte hit i madh ne familjen tone, pasi e permbledh shume mire peripecite qe te gjithe kaluam ne vitin 2020:


 13. #10
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,998
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  Paske shije ne muzike, vertet kendshem pasi e ka mbytur getoja edhe ne muzike kudo..


 14. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  sirena_adria (08-01-2021)

 15. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,194

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  e ke provuar me muzike jaz ,vetem njehere ta provosh gjithe jeten do ta kerkosh


 16. #12
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  Lazo, ATMAN,

  Ju ftoj qe te hapni edhe ju temat tuaja personale per kenget tuaja te preferuara ne forum. Ne kete menyre, krijohet nje mozaik i bukur artistik me shijet e ndryshme te anetareve te forumit. Dhe ajo qe eshte me interes ne keto tema, eshte te shikosh se si shija jone per muziken ndryshon me vitet.

  Kenget qe sollet me pelqyen!
  Albo

 17. 2 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  ATMAN (17-04-2021),Neteorm (04-01-2021)

 18. #13
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo  Artisti tjeter i vitit ne familjen tone, eshte Lewis Capaldi. Djali sidomos i ka shume qejf kenget e tija. Ka nje ze shume te vecante.

 19. #14
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  Kjo me pelqeu jashte mase, pasi e degjova tek tema e talenteve te reja shqiptare. Rrezarta Bojaxhiu me nje ze magjepes:

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 14-03-2021 m 09:29

 20. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  sirena_adria (28-02-2021)

 21. #15
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,552
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Muzik pr vesht e Albo

  For King and Country - Amen


 22. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pr: Muzik pr vesht e Albo  Albo, Prgzime pr punn e shklqyer me Forumin !

  BRAVO !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 03-12-2021 m 10:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •