Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
  1. #1
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Muzik pr vesht e Albo

    Renegades


  2. #2
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    Russian Roulette


  3. #3
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    Mrekullia e 8


  4. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

    sirena_adria (08-01-2021)

  5. #4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo


  6. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

    martini1984 (04-01-2016)

  7. #5
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Antarsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,601

    Thumbs up Pr: Muzik pr vesht e Albo

    E para,publiku nuk eshte fosil.
    E dyta....LIVE.
    E treta....brutal song.
    E katerta...GREATE PERFORMANCE.
    E pesta....BRILIANT.

    Fazit: EPIC.
    Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

  8. #6
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    Ne 2020, zbulova muziken bashkohore te Krishtere ne Amerike. Sidomos kur ke femije te vegjel ne makine, dhe nuk do qe veshet e tyre te degjojne muzike getoje. Po ju sjell disa nga kenget hit te vitit:    Holy Water (Uji i Shenjte)
    Grupi: We the Kingdom (Ne Mbreteria)

  9. #7
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo    I am not alone! (Une nuk jam vetem!)

  10. 2 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Neteorm (03-01-2021),sirena_adria (08-01-2021)

  11. #8
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo    Artistja Lauren Daigle nje nga te preferuarat ne familjen tone.

  12. #9
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    Dhe kjo kenge, ishte hit i madh ne familjen tone, pasi e permbledh shume mire peripecite qe te gjithe kaluam ne vitin 2020:


  13. #10
    Ushtar i larte Maska e Neteorm
    Antarsuar
    04-01-2011
    Vendndodhja
    127.0.0.1
    Mosha
    32
    Postime
    2,125
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    Paske shije ne muzike, vertet kendshem pasi e ka mbytur getoja edhe ne muzike kudo..


  14. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

    sirena_adria (08-01-2021)

  15. #11
    i/e regjistruar
    Antarsuar
    19-06-2004
    Postime
    4,504

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    e ke provuar me muzike jaz ,vetem njehere ta provosh gjithe jeten do ta kerkosh


  16. #12
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    Lazo, ATMAN,

    Ju ftoj qe te hapni edhe ju temat tuaja personale per kenget tuaja te preferuara ne forum. Ne kete menyre, krijohet nje mozaik i bukur artistik me shijet e ndryshme te anetareve te forumit. Dhe ajo qe eshte me interes ne keto tema, eshte te shikosh se si shija jone per muziken ndryshon me vitet.

    Kenget qe sollet me pelqyen!
    Albo

  17. 2 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

    ATMAN (17-04-2021),Neteorm (04-01-2021)

  18. #13
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo    Artisti tjeter i vitit ne familjen tone, eshte Lewis Capaldi. Djali sidomos i ka shume qejf kenget e tija. Ka nje ze shume te vecante.

  19. #14
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    Kjo me pelqeu jashte mase, pasi e degjova tek tema e talenteve te reja shqiptare. Rrezarta Bojaxhiu me nje ze magjepes:

    Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 14-03-2021 m 09:29

  20. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

    sirena_adria (28-02-2021)

  21. #15
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo

    For King and Country - Amen


  22. #16
    i/e regjistruar
    Antarsuar
    29-11-2010
    Postime
    13,997

    Pr: Muzik pr vesht e Albo    Albo, Prgzime pr punn e shklqyer me Forumin !

    BRAVO !
    Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 03-12-2021 m 10:21

  23. 2 antart m posht falenderuan sirena_adria pr mendimin e shprehur n kt postim:

    Albo (23-09-2022),Neteorm (23-09-2022)

  24. #17
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Antarsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    26,793
    Postimet n Bllog
    4

    Pr: Muzik pr vesht e Albo


  25. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

    Neteorm (23-09-2022)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •