Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Logo

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-06-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question Logo

  Kush mundet me ma kriju ni logo per KOSOVA.info ??

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-06-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Logo

  [*]Lloji i dizajnit : LOGO
  [*]Madhėsia e dizajnit : (272×90)
  [*]Ngjyrat e dizajnit : Kalter & Verdhe
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Wedatezz. : 27-12-2015 mė 09:56

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Logo

  shkrimi ventana ngjyratn lejla dhe bardhe

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •