Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 22
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2015
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Diten e shtune ne date 19 dhjetor luhet ndeshja e cila vendos se cila skuader do te kryesoje kampionatin. Te dyja kane pike te barabarta. Si mendoni cila skuader do te fitoje?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Jani Kaēi luan akoma me Partizanin apo ka kaluar tek Skenderbeu ?


  Vetem e gjithmon ; cepi lapraksve.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2015
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Tek Skenderbeu s'eshte tek Partizani se di.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga Edisa Lexo Postimin
  Tek Skenderbeu s'eshte tek Partizani se di.
  Vjet,sikur luante me Skenderbeun ky Kaēi ?

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2015
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Jani kaci eshte ish-portier i Skenderbeut vjet ka qene ndihmes tranjer tek Skenderbeu.

 6. #6
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Ngjyre e kuqe, ngjyre dashnie, Partizonit ē'i paska hije...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 7. #7
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga Edisa Lexo Postimin
  Jani kaci eshte ish-portier i Skenderbeut vjet ka qene ndihmes tranjer tek Skenderbeu.
  Edisa, Serfimi i referohet Jani Kaēit Junior!
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Edisa, Serfimi i referohet Jani Kaēit Junior!
  hahaa....Natyrisht Duke, Jani Kaēit Junior....

  Qe luan me Safet Berishen.

 9. #9
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Ca te bejme or mik, meqe na rrafi skenderbeu do e kalojme me batuta...

  Edisa si e hengri ashtu golin Perlat Musta?
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Ca te bejme or mik, meqe na rrafi skenderbeu do e kalojme me batuta...

  Edisa si e hengri ashtu golin Perlat Musta?
  Pse u rraf Partizani ?
  Qenka skuader kot,me u raf edhe nga korēaret qe nuk dine se ēar eshte topi,(ne vend te kepuceve me "taka" luajn me lepitka),qekemi katandis keq !

  Perlat Musta,qe mbetet futbollisti me i madh shqiptar i te gjithe kohrave,ka zevendesuar pikerisht Jani Kaēin..qe dhe ai ishte portier shum i mire.

 11. #11
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  E o Skėnderrbeu na rrafi bre byrrazerr. Pse ē'i ditke ti korrėēarrėt? Kanė nja 5-6 vjetė qė vėnēe kampionatin.

  Pastaj ata me lepitka lojtėn edhe nė europa league? S'e kish berre asnje ekip-kė shqipėtarrkė mė pėrrparra. Ujqėrit e Dėborės ja dhanė sefte...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 12. #12
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin

  Perlat Musta,qe mbetet futbollisti me i madh shqiptar i te gjithe kohrave,ka zevendesuar pikerisht Jani Kaēin..qe dhe ai ishte portier shum i mire.
  Perlati mbase tek portjeret eshte me i miri. Per lojtaret kemi te ndjerin e te madhin Panajot Pano...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  E o Skėnderrbeu na rrafi bre byrrazerr. Pse ē'i ditke ti korrėēarrėt? Kanė nja 5-6 vjetė qė vėnēe kampionatin.

  Pastaj ata me lepitka lojtėn edhe nė europa league? S'e kish berre asnje ekip-kė shqipėtarrkė mė pėrrparra. Ujqėrit e Dėborės ja dhanė sefte...

  Kam pare njeher Partizani ne 94-95 a 96 (me stadjumin bosh,ishin a nuk ishin 30 veta ne gjithe Qemal Stafen,dhe nuk me kujtohet asgje tjeter perveē se fitoi ) Kam pare dhe Kombetaren qe luajti me Greqine (0-0) po prap ne Stadjum,dhe kam pare ne tv vetem dy ndeshjet e fundit te kombetares. Keto, vetem kater ndeshje,eshte njohuria ime,mbas 90,per futbollin shqiptar.

  Nuk e dija qe Skenderbeu qenka kaq skuader e forte,paskan president me "leka"

 14. #14
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Qenke mbrapa shume. Azhornohu noi ēik
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Perlati mbase tek portjeret eshte me i miri. Per lojtaret kemi te ndjerin e te madhin Panajot Pano...
  Pano,Boriēi e te tjere kan qene te medhenj,por lartesin e Mustes nuk e arin asnje futbollist shqiptar.

  Futbolli shqiptar ndahet ne;para ēlirimit,mbas ēlirimit,para Mustes dhe peridhen e sotme ku nuk jam i azhornuar ajo e mbas Mustes.

 16. #16
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Tani si parim portieret krahasohen me njeri tjetrin!

  Keshtu ndodh edhe nga specialistet dhe njohesit me te njohur te botes se futbollit.

  Psh Manuel Neuer sot, krahasohet me Lev Yachine, me Dino Zoff, Toni Schumacher, Gigi Buffon e ndonje tjeter..

  Kurse Messi me Maradonen apo Pelen.

  Sidoqofte mbas kohes se Perlatit, kane spikatur lojtaret shqiptare te lindur e formuar jashte shqiperise...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2015
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Nje tifoz i vjeter i partizanit thot:"Mu rrit djali dhe u be burre dhe se pa nje kupe me sy kurre." Deri tani nga te partizanit s'kam pare gje tjeter vec te shkatrrojne stadiumet dhe te dhunojne. Respekt vetem per Alban Hoxhen.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  E lezeēme kjo e djalit.Kaq poshte paskan rene. Si jeshem e si u beme/qaj Perlat,qaj moj nene.

  Megjithete,rendesi ka te fitojne me skuadren tjeter te qytetit. Ndeshjet e tjera jane ndeshje rrethesh.

 19. #19
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,433
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Tironen po behet gati dy vjet qe e rrafim 3-4 here ne vit. Me titujt ama jemi shume keq!
  Vetem 2 kupa republike dhe 1 kampionat, qe nga 90-a e deri me sot, jane pak per nje ekip me emer si Partizoni...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,139
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Tironen po behet gati dy vjet qe e rrafim 3-4 here ne vit. Me titujt ama jemi shume keq!
  Vetem 2 kupa republike dhe 1 kampionat, qe nga 90-a e deri me sot, jane pak per nje ekip me emer si Partizoni...
  E pash ne internet,dhe mendoja se do kishin fituar ndonje kampionat "mbas periudhes Mustajane",por qenkan per ibret.

  Katunaret e Tirones i kemi raf gjithmon.Tradita ka njefar trashgimerie.

  Jemi katandis te kemi rival Skenderbeun dhe Sopotin.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •