Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Smile Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  E pash ne internet,dhe mendoja se do kishin fituar ndonje kampionat "mbas periudhes Mustajane",por qenkan per ibret.

  Katunaret e Tirones i kemi raf gjithmon.Tradita ka njefar trashgimerie.

  Jemi katandis te kemi rival Skenderbeun dhe Sopotin.
  Ska mo kamunista,ka katnare....ekonomia e tregut nuk fal!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  SERAFIM DILO (25-12-2015)

 3. #22
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Skenderbeu-Partizani lufta per titull

  Nalt modhnia!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •